czwartek, 12 lutego 2015

Bank SMART: Konto Smart Procent 3,5

Banki niezbyt chętnie dobrze płacą za trzymanie kasy na kontach oszczędnościowych. Często jest to wabik na przyciągniecie klienta np ING 3% przez pierwsze 4 miesiące, czy też Bank Millennium 3,3% przez 3 miesiące dla osób z kontem 360 stopni (górny limit na koncie oszczędnościowym to 30 000). Bywa, że na podniesienie oprocentowania do 4% trzeba sobie zasłużyć będąc aktywnym klientem w Getin Banku czy Idea Banku ale i tak tylko do kwoty 10 000 zł. Oczywiście kasę można trzymać na BGŻ Optima, gdzie limit jest wysoki, a promocje na nowe środki są częste i łatwe do obejścia. Można też założyć konto w Banku SMART.

W przypadku tego banku, żeby mieć konto oszczędnościowe, trzeba jednocześnie założyć konto osobiste. Ale od razu uwaga, konto jest praktycznie darmowe.

SMART Konto podstawowe opłaty


Wiele mówi zdanie ze strony banku "Konkurencja opłaca celebrytów. My dajemy konto bez opłat."
Nie jest to konto z samymi zerami w TOiP jak to jest w Koncie Wyższej Jakości Alior Banku. Ale też nie ma wymogu zapewnienia wpływu na konto. Za najczęściej wykonywane operacje nie zapłacimy ani grosza.

  • Opłata za prowadzenie konta osobistego - 0 zł (bez warunków)
  • Opłata za wydanie karty płatniczej - 0 zł
  • Miesięczne opłaty za użytkowanie karty płatniczej - 0 zł (bez warunków)
  • Internetowe przelewy krajowe - 0 zł
  • Wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce i na zagranicą - 0 zł

 

Konto oszczędnościowe SMART Procent


Dziś Bank SMART przedłużył promocję z wysokim oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym, ale od razu uwaga - zyskają na tym nowy klienci (osoby które od dziś założą konto), do kwoty 50 000 zł obowiązuje ich oprocentowanie 3,5% w skali roku. Dotychczasowi klienci będą mieli oprocentowanie kwoty do 50 000 wynoszące 3% w skali roku. Obecna stawka obowiązuje do 17 marca 2015 r.

Konto nie jest bez wad. W przeciwieństwie do Konta BGŻ Optima, tylko jeden przelew w miesiącu na konto osobiste w SMART Bank będzie bezpłatny. Za każdy kolejny będziemy musieli zapłacić 5 zł. Ale jak to kiedyś uznał Toyota Bank po to się trzyma kasę na koncie oszczędnościowym, żeby oszczędzać a nie żeby wydawać ;)

Bank SMART ostatnimi czasy fajnie rozwija swoją ofertę, dziś pojawiły się w niej konta walutowe.

Załóż Konto Smart Porcent >>

Tabela opłat i prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...