poniedziałek, 5 maja 2014

Bank Millennium: konto 360 stopni

źródło: bankmillennium.pl
Dziś w ofercie Banku Millennium pojawiło się nowe konto - Konto 360º. Póki co konto jest trochę lepsze niż przeciętne konto, ale niesyty nie daje możliwości łatwego zysku.
Coś co może nam się przydać, to pakiet ubezpieczeń "Pakiet Bardzo Pomocny"- przez pierwsze 12 miesięcy darmowy (później 4,99/m-c).


Podstawowe opłaty za Konto 360º (wersja standard)


Nie warto  zakładać konta tylko po to żeby je mieć. Żeby utrzymywanie konta miało sens warto zapewnić wpływ min 1000 zł oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą do konta. Bez tego konto staje się bardzo drogie...
 • 0 zł* / 8 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł* / 7 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Millennium
 • 0 zł* / 1 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK i Cash4You
 • 0 zł* / 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł */ 2,5% kwoty min 9 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
* Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°oraz łączne wpływy zewnętrzne na Koncie 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim).

Oprócz standardowego rachunku, jest dostępna także wersja konta Student i Junior. W przypadku tych kont, bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta. Karta do konta staje się bezpłatna jeśli w poprzednim miesiacu zostanie wykonana i zaksięgowana min jedna płatność bezgotówkowa kartą, w przeciwnym razie bank pobierze za kartę 4 zł. Opłaty za wypłatę z bankomatów są takie same jak w koncie standardowym przy czyn znów warunek zwolnienia jest z opłaty jest złagodzony - ponownie nie trzeba zapewniać wpływów na konto a wystarczy tylko jedna płatność kartą.

Pakiet Bardzo Pomocny


W skład pakietu wchodzą

 • Pomoc medyczna – w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki,
 • Pomoc domowa – w razie zdarzenia losowego m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC,
 • Pomoc IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu, zakupu urządzenia w razie kradzieży, całodobowego dostępu do infolinii. Możesz skorzystać aż z 7 interwencji w roku. 
Oczywiście są ograniczenia dotyczące korzystania z tych pakietów. Np wymianę pękniętej szybki w smartfonie suma ubezpieczenia 300 zł raczej nie wystarczy. Naprawiany sprzęt AGD/RTV/PC nie może być starszy niż 5 lat. Warto więc przejrzeć dokładniej warunki ubezpieczenia.

Bank Millennium zapowiada, że osoby posiadające konto 360 stopni będą miały dostęp do ciekawszej oferty depozytowej. Póki co jeszcze nie ujawniono szczegółów.
Ja jednak liczę, że wraz z nowym kontem pojawią się promocję dające realny zysk - cash back, premię itp

Dla lubiących oglądać reklamy ;)


Aktualizacja 08.05.2014

Dostałam od Banku Millennium wyciąg z przesyłką reklamową. Zgodnie z nią od 12 kwietnia osoby posiadające konto 360 stopni będą mogły założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 4,5% w skali roku. Klienci z innym typem rachunku bankowego bądą mieli standardowe oprocentowanie lokaty.
Więcej o lokacie mobilnej w Banku Millennium.


Tabela opłat i prowizji
Cennik kart debetowych
Regulamin Pakiet Bardzo Pomocny

2 komentarze:

 1. ale niesyty nie daje możliwości łatwego zysku...zapewne taką możliwość ma tylko SYTY!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem warto rozeznawać się w temacie. Jest wiele rzeczy, które można kupić taniej. Nie masz pieniędzy na sprzęt? Weź pożyczkę! Dodatkowo sprawdź, czy w sieci nie ma tego taniej. Na stronie www jest wiele fajnych ofert pożyczek na takie rzeczy, polecam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...