środa, 7 maja 2014

T-Mobile: 500 zł za NFC, 500 zł za transfer numeru

źrodło: facebook.com/
TMobilebankowepl
Kilka dni temu Alior Sync przebrandowił się na T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Cóż za piękna i krótka nazwa ;) Oprócz zmiany nazwy, ulepszono też wizerunek Syncowego wojownika Ninja - teraz ubiera się na różowo ;)

Na szczęście oprócz tych zmian jest też zmiana na lepsze. Znów można coś zyskać na korzystaniu z oferty.


500 zł dla obecnych klientów T-Mobile


Osoby które już są klientami T-Mobile (lub założą konto bankowe do 31 maja 2014 r) mogą zyskać do 500 zł na transakcjach dokonywanych w technologii NFC. T-Mobile ma usługę MyWallet pozwalającą na dokonywanie płatności telefonem (obsługującym NFC).
Dodatkowo na dzień 31 maja 2014 r  należy posiadać aktywną umowę z operatorem tj: " Umowa z Operatorem została zawarta przez tę osobę albo ta osoba jest faktycznym użytkownikiem usługi telekomunikacyjnej na podstawie Umowy z Operatorem zawartej przez inną osobę lub podmiot i osoba ta jako numer Telefonu do autoryzacji zleceń w T-Mobile Usługi Bankowe posiada podany numer telefonu w sieci Operatora"
Ponadto do 3 czerwca trzeba wyrazić chęć na udział w promocji oraz zgodę na pobieranie przez Bank od Operatora informacji o: fakcie posiadania aktywnej Umowy z Operatorem / fakcie posiadania Aktywnej karty SIM / rozwiązaniu, wypowiedzeniu lub wygaśnięciu Umowy z Operatorem.
Z promocji wyłączeni są posiadacze telefonów pre-paid oraz mixa w Heyah.

Premia będzie naliczana jako 5%  cashback od transakcji NFC. Przy czym, żeby premia została naliczona musimy spełnić jeszcze jeden warunek - trzeba zapewnić wpływ na konto bankowe w wysokości min 1000 zł (wpływ musi być z innego banku, lub od innej osoby mającej konto w T-Mobile Usługi Bankowe).

Maksymalnie miesięcznie możemy dostać 50 zł premii cashback i nie więcej niż 500 zł do końca roku.
źródło: t-mobilebankowe.pl

500 zł za transfer do T-Mobile


Nie tylko bank chce zyskać na zmianach ale i operator telefonii :) Dlatego zachęca nas do transferu numeru do T-Mobile - zwracając nawet 500 zł za abonament.
Żeby dostać tę premię, konieczne jest zawarcie do końca maja 2014 umowy z T-Mobile o abonament telefoniczny w jednej z dwóch taryf (transfer bez telefonu),  wyrażenie zgód na przekazywanie danych bankowi oraz założenie rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe (chyba że już taki rachunek mamy). Na założenie konta mamy 30 dni od podpisania umowy z operatorem T-Mobile.
Umowa na usługi telekomunikacyjne zawierana jest na 2 lata.

Za każdy miesiąc, w którym choć raz zapłacimy kartą debetową MasterCard i nie posiadamy zaległości z tytułu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne, dostaniemy na T-Mobile konto 50 zł. Maksymalny zwrot to 500 zł.

Jeśli ktoś planował zmianę operatora to przejście może być dobrą opcją. Konto bankowe jest darmowe a my będziemy mogli sobie zbić abonament z 39,99 zł miesięcznie do średnio 19 zł czy też z 49,99 zł do średnio 29 zł.

źródło: t-mobilebankowe.pl
Alior współpracuje z T-Mobile, Plus Bank (dawny Invest Bank) z Plusem, mBank szykuje się do współpracy z Orange.
Ciekawe kiedy jakiś bank przygarnie sieć Play bo teraz tylko oni są "bezpańscy".

Regulamin 500 zł dla obecnych klientów
Regulamin 500 zł za transfer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...