czwartek, 8 maja 2014

MasterCard: wygraj bilety na Open'er Festival

źródło: loteria.paypass.pl
MasterCard promuje płatności w technologii PayPass. W najnowszym konkursie można wygrać podwójne bilety na Open'er Festival.
Przygotowano też dość dojechaną nagrodę główną - tzw Ogórka czyli Volkswagen model Transporter T2, rok produkcji 1978 :)


Zasady promocji


Loteria przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które w terminie od 05 maja do 16 czerwca 2014 r będa płacić za transakcje w punktach handlowo-usługowych kartą MasterCard w technologii PayPass lub skorzystają z PayPass w swoim smartfonie.
W Loterii nie biorą udziału transakcje dokonywane kartami w bankomatach, Internecie oraz dokonane za pomocą karty biznesowej.

Transakcje należy zarejestrować na stronie promocji. Każdą transakcję można zarejestrować tylko raz. Należy zachować potwierdzenia dokonanych płatności.

Nagrody


Spośród osób które zarejestrowały transakcje wylosowane będą podwójne bilety na festiwal. Przewidziano 84 takie nagrody (każda po 1100 zł).  Losowania odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Losowanie nagrody głównej odrestaurowanego kultowego busa VW T2 z 1978 r. Opener Edition o wartości 86 100,00 odbędzie się 16 czerwca 2014 r. Oprócz samochodu, zwycięzca dostanie też nagrodę pieniężną na opłacenie podatku od wygranej.
Czyż to nie jest piękny samochód :)

źródło: https://loteria.paypass.pl


Regulamin loterii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...