środa, 21 maja 2014

Getin Online: Aktywna Karta – Szybki Start

źródło: getinonline.pl
Kolejna promocja od Getin Online. Tym razem coś dla tych, którzy nie w ostatnim roku nie mieli konta w GetinOnline / OpenOnline. W promocji "Aktywna Karta - Szybki Start" możemy wyciągnąć od banku po 50 zł miesięcznie. Warunki nie wydają się szczególnie trudne do spełnienia, więc jak ktoś nie ma oporów przed założeniem kolejnego konta lub ewentualnie właśnie miał zamiar przenieść konto to jest to oferta warta przyjrzenia się jej bliżej.


Jak zgarnąć premię 300 zł


Przede wszystkim w promocji mogą wziąć udział osoby które po 1 czerwca 2013 r nie były posiadaczami konta w Getin Online lub w Open Online. Żeby zdobyć nagrodę należy założyć Konto Perfekcyjne wraz z kartą do konta.

Premia będzie rozłożona na 6 nagród po 50 zł każda.
W pierwszym niepełnym miesiącu należy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta. Mamy na to 7 dni od momentu aktywacji konta. Co ważne, transakcje te muszą być rozliczone w
tym samym terminie.
W kolejnych 5 miesiącach, musimy wykonać po min 5 transakcji bezgotówkowych kartą (termin ich rozliczenia musi wypaść w tym samym miesiacu co płatność).

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od dnia spełnienia warunków uczestnictwa. Nie spełnienie warunków promocji w jednym z miesięcy nie wpływa na otrzymanie premii w kolejnych miesiącach.

Ile kosztuje Konto Perfekcyjne


Konto Perfekcyjne nie zawsze jest darmowe. Standardowa opłata za konto wynosi 9,99 zł miesięcznie. Opłata zostanie zniesiona, jeśli w danym miesiącu na naszym rachunku zostanie zaksięgowana kwota min 1000 zł (jednorazowo) oraz dokonamy transakcji kartą debetową do konta na kwotę min 400 zł w miesiącu. Dochodzi jeszcze opłata za kartę w wysokości 2,99 zł miesięcznie. Kartę musimy mieć, bo jest ona niezbędna do skorzystania z promocji...
Tak więc maksymalnie z promocji da się "wycisnąć" 282 zł.


Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. Jak długo trzeba trzymać konto ??

  bo regulamin jest dość enigmatyczny
  "Odstępując od Promocji Uczestnik jest zobowiązany do zwrotu Nagrody"
  "Odstąpienie od umowy Rachunku skutkuje odstąpieniem od Promocji"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moim zdaniem trzeba je trzymać minimum 6 miesięcy

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...