piątek, 30 maja 2014

T-Mobile: promocja 500 zł premii

źródło: t-mobilebankowe.pl
Dawny Alior Sync a obecny T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (T-MUB) postanowił przedłużyć promocję w której rozdaje premię po 500 zł. Widocznie ktoś uznał, że niespełna miesiąc promocji to zbyt krótko. To dobra wiadomość dla osób które nie zdążyły skorzystać z promocyjnej oferty - bo mają dodatkowe 2 miesiące na wyciągniecie od banku kasy.


Premia dla obecnych klientów dawnego Synca


Osoby które już są klientami T-MUB (lub założą konto bankowe do 31 lipca 2014 r) mogą zyskać do 500 zł* na transakcjach dokonywanych w technologii NFC. T-Mobile ma usługę MyWallet pozwalającą na dokonywanie płatności telefonem (obsługującym NFC).
Oprócz konta osobistego w T-Mobile, dodatkowo na dzień 31 lipca 2014 r  należy posiadać aktywną umowę z operatorem (na abonament lub mix inny niż w Heyah) a maksymalnie do 3 sierpnia należy wyrażać chęć na udział w promocji oraz na sprawdzenie czy dalej jesteśmy klientami operatora usług telekomunikacyjnych T-Mobile.

Premia będzie naliczana jako 5%  cashback od transakcji NFC. Przy czym, żeby premia została naliczona musimy spełnić jeszcze jeden warunek - trzeba zapewnić wpływ na konto bankowe w wysokości min 1000 zł (wpływ musi być z innego banku, lub od innej osoby mającej konto w T-Mobile Usługi Bankowe).

*Zapis ten jest o tyle ciekawy, że zgodnie z regulaminem brzmi on tak: "Maksymalna kwota należnych Premii wynosi 50 PLN w danym miesiącu i łącznie 500 PLN w danym roku kalendarzowym dla danego Rachunku. Po przekroczeniu tych kwot w danym miesiącu lub roku, Premie nie są dalej naliczane i nie przenoszą się na kolejny miesiąc lub rok."
Jakbym nie liczyła, to w ten sposób nie da się zyskać już 500 zł premii.

Promocji nie można łączyć z premią za transfer.

500 zł za transfer do T-Mobile


Żeby dostać tę premię, konieczne jest zawarcie do 31 lipca 2014 umowy z T-Mobile o abonament telefoniczny w jednej z dwóch taryf (transfer bez telefonu),  wyrażenie zgód na przekazywanie danych bankowi oraz założenie rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe (chyba że już taki rachunek mamy). Na założenie konta mamy 30 dni od podpisania umowy z operatorem T-Mobile.
Umowa na usługi telekomunikacyjne zawierana jest na 2 lata.

Za każdy miesiąc, w którym choć raz zapłacimy kartą debetową MasterCard i nie posiadamy zaległości z tytułu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne, dostaniemy na T-Mobile konto 50 zł. Maksymalny zwrot to 500 zł.

Jeśli ktoś planował zmianę operatora to przejście może być dobrą opcją. Konto bankowe jest darmowe a my będziemy mogli sobie zbić abonament z 39,99 zł miesięcznie do średnio 19 zł czy też z 49,99 zł do średnio 29 zł.

Regulamin 500 zł dla obecnych klientów
Regulamin 500 zł za transfer

3 komentarze:

 1. Gdzie jest oficjalne info ze promocja została przedłożona ?
  Na stronie promocji i w regulaminie nadal widnieje data końcowa 31 maja 2014....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w regulaminie np "Do udziału w Promocji uprawnione są osoby, które w okresie od 7 maja 2014 do odwołania jednak nie dłużej niż do 31 lipca 2014 zawrą Umowę z Operatorem" (premia za transfer)

   Usuń
  2. Dzięki. Patrzyłem na regulamin dostępnym na stronie promocji:

   http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/transfer?intc_name=bankowe_transfer&intc_source=sg_priv_slider#dedykowane

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...