poniedziałek, 19 maja 2014

Getin Bank: konto oszczędnościowe 3,5%

źródło: getinonline.pl
Jakiś czas temu pisałam o promocji BGŻ Optima, w której na koncie oszczędnościowym możemy dostać oprocentowanie 3,5% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie będzie jeszcze przez krócej niż miesiąc. W BGŻ maksymalna kwota objęta promocją to 40 000 zł.

Teraz pojawiła się okazja dla tych osób które nie mają konta w Optima (i nie chcą go zakładać) lub mają tam konto ale przekroczyły już limit bądź wolne środki będą mieli dłużej niż miesiąc.

Getin Online, Open Online - więcej na start 3,5%


W przypadku  Getin Online, promocja jest dostępna dla klientów "którzy nie są i nie byli posiadaczami rachunku „Konto Oszczędnościowe” w Getinonline po 01 stycznia 2014 roku, a w czasie przystąpienia do Promocji zawrą z Bankiem umowę rachunku „Konto Oszczędnościowe” oraz posiadają zawartą lub zawrą Umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy."
Żeby skorzystać z promocji należy do 30 czerwca zgłosić się do promocji.
Promocyjne oprocentowanie 3,5% będzie obowiązywać do końca miesiąca, w którym nastąpiło założenie konta oszczędnościowego oraz przez kolejne następujące po sobie 3 miesiące kalendarzowe. Maksymalna kwota objęta promocją to 100 000 zł.
(Analogiczne zapisy dla Open Online).

Aktualizacja 20.05.2014
Tak wygląda zgłoszenie się do promocji (screen dla Open Online).
Konto należy jeszcze aktywować. W tym celu trzeba wejść w zakładkę "wiadomości" i potwierdzić smsem umowę.

Getin Bank - bonus za nowe 3,5%


Warunki promocji w stacjonarnym Getin Banku, trochę różnią się od promocji w oddziale internetowym. Tutaj skorzystają osoby które mają już rachunek oszczędnościowy lub dopiero go założą.
"W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która w okresie Promocji posiada lub otworzy dowolny złotowy rachunek oszczędnościowy w Getin Banku (z wyłączeniem Konta Oszczędnościowego Skarbonka i Celowego Konta Oszczędnościowego)."
Promocyjnym oprocentowaniem będą objęte tylko nowe środki - liczone jako nadwyżka stanu na wszystkich kontach rachunkach oszczędnościowych na koniec 8 maja 2014 r.
Do promocji należy się zgłosić  można to zrobić do 15 lipca 2014 r. Promocje oprocentowanie 3,5% będzie obowiązywać przez 3 miesiące od momentu dokonania pierwszej wpłaty nowych środków.
Promocyjne oprocentowanie będzie obejmowało maksymalnie 100 000 zł nowych środków. Promocja nie łączy się z ofertą specjalną Pakiet Korzyści „Mój Bank”.

Regulamin promocji "Więcej na start"
Regulamin promocji "Bonus za nowe"

5 komentarzy:

 1. Co to znaczy zglosi sie do promocji???

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc nie bardzo mi się podoba ta oferta. Oprocentowanie 3,5% tylko przez 3 mc-e, a potem jakie ? Napisali, że takie jak w umowie (czyli ile ?). Na ile trzeba podpisać umowę? Czy po skończeniu się promocji mogę ją rozwiązać bezpłatnie ? Fakt, że limit pieniążków jest na 100 tys. - w porównaniu do BGŻ gdzie jest 40 tys. brzmi korzystnie. Ale na tym się kończy. Bo tylko jeden przelew jest darmowy (następne za 5 zł) i dodatkowo do tego "w promocji" dają kartę, która kosztuje nasz 3 zł/mc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. konto można po promocji zamknąć bezpłatnie, jednak póki jest darmowe (a oszczędnościowe zwykle jest darmowe) można je trzymać. Opłata za kolejny przelew w miesiacu też nie jest bardzo wysoka. Dla porównania mBank 5 zł, ING 6 zł (jeśli mamy ROR) lub 10 (jeśli nie mamy). Teraz standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego w GetinOnline/OpenOnline wynosi 2,25%

   Usuń
 3. ja chyba faktycznie sobie założę to oszczędnościowe skoro i tam mam tam zwykły ror. Zresztą za chwile trzeba będzie się "ewakuować" bo skończy się promocja

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...