wtorek, 6 maja 2014

BZ WBK: zdobądź 1000 zł lub kosz piknikowy

źródło: bzwbk.pl
BZ WBK zachęca do częstszego korzystania ze swoich kart kredytowych. W promocji "Majówka z Bankiem Zachodnim WBK" osoby które będą płacić kredytówką mogą dostać kosz piknikowy a nawet 1000 zł nagrody.
Warto się spieszyć, jeśli chcemy dostać koszt - nagroda jest przeznaczona dla pierwszych 400 osób które spełnią warunki promocji.


Zasady promocji


Promocja przeznaczona jest dla użytkowników kart kredytowych: MasterCard Silver, Visa Silver, Visa Silver Akcja Pajacyk, MasterCard Payback, MasterCard <30, MasterCard Gold, MasterCard World, Visa Gold .

W okresie od 1 do 31 maja 2014 r należy zarejestrować swój udział w konkursie (+ wyrazić zgodę na przetwarzanie danych) oraz dokonać transakcji bezgotówkowych kartą kredytową na kwotę minimum 1500 zł. Transakcji możemy dokonać w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Co ważne, BZ WBK bierze pod uwagę także przelewy z karty kredytowej. Wprowadza jednak ograniczenie - "sumując Transakcje bezgotówkowe uwzględni kwotę przelewu nie większa niż 500 PLN".

Kosze piknikowe zostaną rozdane 400 osobom które jako pierwsze zarejestrowały się w konkursie oraz dokonały transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 1500 zł.

Bank przewidział też 3  nagrody dodatkowe - po 1000 zł każda - dla osób które w okresie trwania promocji wykonają największy obrót kartą.

Robiąc przelew z karty kredytowej pamiętajmy o kosztach! Przelew z rachunku karty kredytowej złożony w BZWBK24 internet  to koszt 3% kwoty przelewu - min 5 zł. Przelew z rachunku karty kredytowej traktowany jest jako transakcja bezgotówkowa więc obowiązuje tu tzw okres łaski (grace period) w naliczaniu odsetek.

Regulamin promocji "Majówka z Bankiem Zachodnim WBK"

2 komentarze:

  1. @WyjadaczWisienek: jest promocja w BIK - profil próbny za darmo (tak naprawdę za 1zł, bo trzeba się zweryfikować w systemie). Byłych klientów promocja również obejmuje (za 1,23 zł). Profil próbny otwiera się na 60 dni. Dzięki niemu można sprawdzić czy ktoś nie wziął na nas kredytu etc.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dzięki :) wiem o tej promocji ale niestety ujawniło się moje lenistwo. Chciałam proces przetestować na sobie, tylko ciągle nie mogę do tego się zabrać...

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...