poniedziałek, 12 maja 2014

Raiffeisen Polbank i Wizz Air zaoferują wspólny program lojalnościowy

źródło: raiffeisenpolbank.com
Kilka dni temu Citi Handlowy oświadczył że ulega zakończeniu ich współpraca z Wizz Air. Dla osób które mają kartę kredytowa Citi WizzAir oznacza to, że już nie będą mogły zbierać punktów (i wymieniać je na bilety) oraz że członkostwo w Wizz Discount Club nie zostanie przedłożone bezpłatnie na kolejny okres.

Dziś ukazała się informacja prasowa Raiffeisen Polbank z której wynika, że to właśnie oni będą teraz prowadzić wspólny program lojalnościowy z WizzAir. Czekamy na więcej szczegółów, a poniżej fragment z informacji prasowej:

Raiffeisen Polbank i Wizz Air wkrótce udostępnią osobom, które często podróżują samolotami, atrakcyjną ofertę produktową premiującą lojalność.

Oferta będzie skierowana do posiadaczy nowej partnerskiej karty kredytowej oraz specjalnej karty debetowej, która będzie wydawana do dowolnego konta osobistego Raiffeisen Polbank. Korzystanie z obu kart partnerskich przyniesie pasażerom Wizz Air wymiernie korzyści – będą oni mogli m.in. zbierać punkty na swoim koncie WIZZ, a później wymieniać je na bilety lotnicze.


Raiffeisen Polbank i Wizz Air pracują nad szczegółami oferty, które zostaną niedługo ogłoszone
.

Pełna treść informacji prasowej

4 komentarze:

 1. jeszcze przyjdzie mi wrócić do rajfa...
  ciekawe ile ta kredytówka będzie kosztować

  OdpowiedzUsuń
 2. to będzie musiał być świetny program lojalnościowy żebym w tym banku coś wzięła

  OdpowiedzUsuń
 3. rowniez myslalem ze juz nie wroce nigdy do tego banku, z obsluga na poziomie zulaw wislanych

  OdpowiedzUsuń
 4. to jest być może pomysl na utrzymanie klientów.
  Bo od rozdawnictwo ekspresów chyba nie przyniosło im stałych klientów a właśnie takich "wyjadaczy wisienek" co to przyjdą, wezmą co najlepsze i zwieją.
  Swoją drogą kolega wziął konto z ekspresem w ostatniej promocji i jeszcze nie wysłali go. Pewnie chcą utrzymać rachunki najdłużej jak się da :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...