czwartek, 15 maja 2014

BZ WBK: Nakręć film i wygraj iPhone’a 5s

źródło: bzwbk.pl
Bank Zachodni WBK rozpoczął konkurs"Zakupy Mobilne w oku kamery" który może zainteresować osoby z zacięciem filmowca. W tej promocji należy nakręcić film promujący zakupy mobilne przez aplikację BZWBK24 mobile.

Główną nagrodą w konkursie jest iPhone’a 5s. BZ WBK przygotował też 4 nagrody w postaci kart pre-paid z doładowaniem po 500 zł każda.


Zasady konkursu


Konkurs przeznaczony jest dla osób które mają w Banku Zachodnim ROR lub kartę kredytową oraz posiadają aplikację mobilną BZWBK24mobile lub BZWBK24 Mini Firma mobile wraz z usługą Zakupy Mobilne.

Konkurs trwa od 14 do 27 maja 2014 r. W tym czasie należy nakręcić film promujący zakupy mobilne, zamieścić go na ogólnodostępnym internetowym serwisie wideo (np youtube.com) oraz podać link do filmu w komentarzu na blogu Banku Zachodniego.
Nie zapomnijcie o dodaniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do danych, prawie ich poprawiania, dobrowolności podania danych, oraz że administratorem danych osobowych jest Bank Zachodni WBK S.A, z siedzibą we Wrocławiu (50-950), Rynek 9/11.”

Do konkursu  można zgłosić więcej niż jeden film (póki co zgłoszonych jest okrągłe 0 filmów). Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 31 maja 2014 r.

Regulamin konkursu

2 komentarze:

 1. to się wszyscy rzucili na konkurs :) ale z drugiej strony oznacza to że nawet jak nakręcę totalna szmirę to wygram bo moje zgłoszenie będzie jedyne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak, z każdym dniem gdy dalej nie ma żadnych filmów biorących udział w konkursie szanse na wygraną rosną
   Odczekam kilka dni i może powalczę ze zrobieniem filmiku

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...