czwartek, 29 maja 2014

Meritum Bank: Lokata Extra na 4 lub 6 m-cy

źródło: meritumbank.pl
W Meritum Bank jest dostępna Lokata Extra w nieco zmienionej firmie. Do tej pory Lokatę Extra można było założyć na okres 3 miesięcy. W najnowszej ofercie mamy do wyboru lokatę na 4 miesiące lub na 6 miesięcy.
Promocyjna stawka obowiązuje dla nowych środków (ponad stan na 28 maja 2014 r) lub też środków z Lokat Extra które kończą się w czerwcu i które postanowimy pozostawić w Meritum Banku.

Parametry lokaty


W przypadku tej oferty nie ma ograniczeń dotyczących liczby promocyjnych lokat. Możemy założyć tyle lokat ile chcemy
  • Okres lokaty: lokata na 4 miesiące lub 6 miesięcy 
  • Oprocentowanie stałe 3,7% w skali roku (dla lokaty na 6M) lub 3,65% (dla lokaty na 4M) dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 28.05.2014 r.* 
  • Minimalna kwota 1000 zł 
  • 100% online. Bez konieczności otwierania konta
*Oprocentowanie Lokat Extra 6M 3,7% i 4M 3,65% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 28 maja 2014 r.(tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne) oraz dla środków pochodzących z Lokat Extra zapadających w okresie od 1 do 30 czerwca 2014 r. powiększonych o należne od Lokat Extra odsetki. W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 28 maja 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne), środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 2,8% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 14 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcia umowy lokaty); o nie spełnieniu warunku nadwyżki środków nad środkami pieniężnymi zdeponowanymi w Banku, Bank poinformuje Klienta drogą elektroniczną.


Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

2 komentarze:

  1. miło z ich strony że można przedłużyć lokaty na promocyjnych warunkach. Myślałam że trzeba będzie kombinować z przenoszeniem kasy do innego banku a tak to sobie odnowie u nich

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprzęt RTV i AGD to rewelacyjna sprawa! Tylko trzeba mieć gdzie go kupić! Ja kupiłem go do swojego mieszkania, które kupiłem tutaj: nowe mieszkania kraków - moim zdaniem nie ma lepszego miejsca niż to! Serdecznie polecam, bo naprawdę warto!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...