wtorek, 27 maja 2014

BGŻ Optima: lokata 4% + 100 zł premii

źródło: bgzoptima.pl
Nie udało Ci się załapać na ofertę Lokata Bezkarna 4% z premią 80 zł? Nic straconego! Teraz można zyskać jeszcze więcej.
W serwisie Groupon dziś pojawiła się promocja "Bezkarny Zysk II" w której oprócz lokaty na 4% dostaniemy premię 100 zł.Jak zdobyć premię 100 zł


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. W tym przypadku oznacza to, że osoba na dzień składania wniosku nie jest klientem banku.
Jeśli ten wniosek spełniamy, to za 5 zł możemy kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji. BGŻ Optima wprowadził limit kuponów - jest ich 1000. Na chwilę obecną sprzedanych jest trochę ponad 120 szt.
Po kupnie bonu należy zarejestrować się na stronie banku (wyrażając zgody na przetwarzanie danych) i złożyć wniosek o konto z lokatą bezkarną.

Żeby otrzymać premię 100 zł "W dniu 30 czerwca 2014 r. o godzinie 23:59 stan salda na Koncie Indywidualnym lub Lokacie Bezkarnej musi wynosić nie mniej niż 1 000 zł".

Po odliczeniu kosztu zakupu grouponu, nasz zysk wyniesie 95 zł.

Najważniejsze parametry Lokaty Bezkarnej

 

 • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
 • stałe oprocentowanie 4% w skali roku;
 • 3-miesięczny okres lokaty;
 • min. kwota lokaty - 1000 zł, maks. – 20 000 zł;
 • oferta dostępna tylko z kontem oszczędnościowym (bezpłatnym)
Załóż lokatę i odbierz 100 zł premii >>

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. Dzięki za info. Warto skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli warunkiem skorzystania z promocji jest "nieposiadanie aktywnej umowy" to aż mnie kusi żeby po skończeniu lokaty zamknąć konto i czekać na kolejną promocję z ekstra premią

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprzedano już 1191 !
  Oferta aktywna
  - a jest info, że tylko tysiąc kuponów. czyli nie każdy kto kupi kupon będzie mógł skorzystać z promocji? nie ma już sensu kupować kuponu?
  Tadek

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...