czwartek, 19 lutego 2015

Bank Millennium: 200 zł premii do konta 360 stopni

Od wczoraj na Groupon.pl dostępna jest promocyjna oferta Konta 360º (w wersji standard oraz student). Za 5 zł możemy kupić bon, dzięki któremu możemy dostać od Banku Millennium ekstra 200 zł. Warunki promocji nie są bardzo trudne do spełnienia. Dodatkowo posiadając Konto 360º będziemy mogli skorzystać z lepiej oprocentowanych produktów oszczędnościowych.


Przystąpienie do promocji


W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które na dzień rozpoczęcia promocji czyli 18.02.2015 r nie posiadają w Banku Millennium żadnego produkt. (To, że kiedyś posiadaliście konto w Millennium czy też inny produkt, nie wyklucza Was z skorzystania z tej oferty).

Za 5 zł należy kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji. Kupony będą dostępne do 1 marca 2015 r lub do wyczerpania limitu wynoszącego 2500 szt (aktualnie sprzedanych jest trochę ponad 900). Po kupnie boku dostaniemy od serwisu Groupon dedykowany link, z którego należy złożyć wniosek o konto. Na wypełnienie wniosku i zawarcie umowy z bankiem mamy czas do 15 marca 2015 r.

Premia 4 x 50 zł


Premia będzie rozłożona na cztery części. Żeby otrzymać za dany okres premię, musimy spełnić warunki:
 • zasilić konto kwotą min 1500 zł
 • mieć zaksięgowane i rozliczone transakcje bezgotówkowe kartą do konta lub poprzez płatności mobilne BLIK na łączną kwotę min 500 zł
Premia 50 zł będzie przyznawana za każdy okres w którym spełnimy wyżej wymienione warunki promocji (pierwszy okres trwa od momentu podpisania umowy do końca marca, kolejne okresy pokrywają się miesiącami).

Wypłata premii nastąpi do 10 dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Co się stanie jeśli zechcemy zaraz po zakończeniu promocji zamknąć konto?
Na szczęście Bank Millennium nie przewidział kar, więc jeśli nam się konto z jakiegoś względu nie spodobało, to możemy je zamknąć.

Podstawowe opłaty za Konto 360º


Konto dokładniej opisywałam kilka miesięcy temu. Poniżej będzie skrót informacji

W przypadku wersji Standard, zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie (więc jeśli nie chcemy ponosić tego kosztu można z ubezpieczenia zrezygnować).


Dla wersji Student, zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów jest dostępne w przypadku min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie (więc można z niego zrezygnować).

Podwyższone oprocentowanie oszczędności


Osoby które mają Konto 360 stopni mogą założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Lokata zakładana jest na 3 miesiące, jej minimalna kwota to 500 zł a maksymalna to 10 000 zł.

Składając wnioski o konto warto zaznaczyć, że chce się założyć konto oszczędnościowe. Do końca lutego trwa promocja dzięki której przez 92 dni po wpływie środków na konto oszczędnościowe, nasze pieniądze będą lepiej oprocentowane.


Regulamin promocji

2 komentarze:

 1. Groupon będzie tańszy o 15%, gdy użyjesz kodu ALL2015PL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli się nie mylę, ten kod był ważny tylko do 19.02.2015

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...