wtorek, 24 lutego 2015

BIZ Bank: Kasa za kasę

Zmiany w przepisach dotyczących konieczności korzystania z kas fiskalnych postanowił wykorzystać także BIZ Bank (BIZ Bank jest częścią FM Banku PBP SA.). Promocja została nazwana dokładnie tak samo jak promocja w Alior Banku - "Kasa za kasę".


Zasady promocji


W przeciwieństwie do promocji Alior Banku, w BIZ Banku z premii za zakup kasy fiskalnej będą mogli skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy zgodnie z definicją z regulaminu "w okresie 3 miesięcy, poprzedzającym datę złożenia wniosku o otworzenie Rachunku, nie posiadali innej aktywnej umowy o produkt bankowy oferowany przez BIZ Bank".

Żeby skorzystać z promocji nalezy otworzyć konto w jednej z taryf BIZnes konto active lub
BIZnes konto max. Do konta musi zostać wydana minimum jedna karta debetowa. Żeby dostać premię 200 zł należy przesłać do banku (mailowo lub listownie) kopię faktury potwierdzającą zakup kasy fiskalnej.
Na fakturze nie może być data zakupu wcześniejsza niż 1 stycznia 2015 r oraz późniejsza niż 30 dni od daty zawarcia umowy o rachunek firmowy w BIZ Banku.

Promocja rozpoczęła się 23 lutego i potrwa do 30 maja 2015 r. Bank przewidział pulę 300 nagród dla przedsiębiorców którzy jako pierwsi spełnią warunki promocji.

W przeciwieństwie do Alior Banku, BIZ Bank wymaga lojalki. Jeśli rozwiążemy umowę w ciągu 12 miesięcy, bank pobierze karę w wysokości 20 zł za każdy miesiąc pozostały do upływu wymaganego okresu prowadzenia rachunku.


Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...