poniedziałek, 16 lutego 2015

Bank BGŻ: Pożyczka na Szóstkę

Banki lubią kusić klienta niskim oprocentowaniem kredytów gotówkowych. Czasem okazuje się, że mimo niskiego oprocentowania, pożyczka jest droga - np jak w Alior Banku. Bywa jednak, że oferta wygląda całkiem ciekawie - tak jak w przypadku Multiczwórki Banku BPH.
Oczywiście wiele zależy od tego, jakimi parametrami kredytu jesteśmy zainteresowani. Jeśli jednak szukacie kredytu na dość niską kwotę, warto zapoznać się z najnowszą promocją Pożyczki na Szóstkę Banku BGŻ.


Kredyt gotówkowy 3 x 6


Kredyt mógłby się nazywać Multiszóstka ;) Oprocentowanie pożyczki wysokości 6% w skali roku, bank pobierze 6% prowizji a maksymalna kwota kredytu 6 tys. złotych.

Co ważne nie jest wymagane korzystanie z ubezpieczenia czy też zakładanie konta osobistego. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, spłata może być rozłożona na okres od 3 do 18 miesięcy. W okresie promocji czyli od 16 lutego 2015 r. do 15 maja 2015 r. możemy tylko raz skorzystać z promocyjnej oferty.

Jest więc to bardzo fajna oferta.

Skontaktuj się z doradcą Banku BGŻ >>

(przy okazji, połączenie BGŻ z BNP jest coraz bliżej, już nawet w przykładzie reprezentatywnym została umieszczona informacja o połączeniu)

Przykład reprezentatywny


RRSO na dzień 16.02.2015 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 15,02% dla całkowitej kwoty kredytu 6 000,00 zł, spłacanej w 18 równych miesięcznych ratach po 349,39 zł, roczna stała stopa oprocentowania 6%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 6 649,03 zł, w tym poza całkowitą kwotą kredytu: odsetki 289,03 zł, prowizja za udzielenie kredytu 360,00 zł. Promocja „Pożyczka na Szóstkę” dotyczy kredytów gotówkowych na cel konsumpcyjny udzielanych konsumentom mającym miejsce zamieszkania na terytorium RP, posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych, w kwocie 6 tys. złotych na okres kredytowania od 3 do 18 miesięcy i obowiązuje dla kompletnych wniosków kredytowych złożonych od dnia 16 lutego do dnia 15 maja 2015 roku. Szczegółowe informacje o produkcie, w tym Regulamin promocji „Pożyczka na Szóstkę”, dostępne są na stronie www.bgz.pl oraz w oddziałach Banku BGŻ (będących przed datą połączenia Banku BGŻ z BNP Paribas Bank Polska S.A. oddziałami BGŻ S.A.). Dostępność kredytu uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez Bank BGŻ analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez Niego informacji. Bank BGŻ został zwycięzcą rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii bankowość detaliczna 2014 r. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Regulamin promocji

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...