wtorek, 10 lutego 2015

Toyota Bank: Plan depozytowy 3,75%

źródło: toyotabank.pl
Jeśli masz konto w Toyota Banku lub chcesz je założyć, a jednocześnie szukasz lokat z wysokim oprocentowaniem, to najnowsza promocja banku ma szansę Ciebie zainteresować.
W ofercie banku pojawiła się Lokata "Plan depozytowy +19 na 80 dni" z oprocentowaniem 3,75% w skali roku. Oprocentowanie jest godne uwagi, tym bardziej że w sumie możemy zdeponować 49 000 zł.
Plan depozytowy 3,75%


W Toyota Bank niestety nie można mieć samych lokat. Żeby skorzystać z tej oferty niezbędne będzie założenie lub posiadanie konta osobistego. Aktualnie z kont tego banku najciekawiej przedstawia się oferta Konta Jedynego, które daje możliwość zwrotu do 10% kwoty wydanej na paliwo. Mając już dostęp do bankowości internetowej, można założyć lokaty.

Parametry lokaty

  • oprocentowanie 3,75 % w skali roku
  • okres lokaty - 80 dni
  • minimalna kwota lokaty -  3 000 zł
  • maksymalna kwota pojedynczej lokaty - 7 000 zł
  • maksymalna liczba lokat - 7 szt
  • tylko z kontem osobistym

Być może po ostatnich zmianach w naliczaniu zwrotów  dla Konta Jedynego, liczba osób zainteresowanych ofertą rośnie w wolniejszym tempie niż zakładał Toyota Bank, dlatego bank chce przyciągnąć klientów lokatami. Nie zmienia to faktu, że oferta w porównaniu z konkurencją wypada całkiem ciekawie.
Jeśli chcesz założyć konto i skorzystać z oferty lokat kliknij tutaj >>

Podobną ofertę lokaty dla posiadaczy konta, ma teraz T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync). W przypadku TMUB lokata 3,8% zakładana jest na 125 dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...