środa, 18 lutego 2015

Credit Agricole: Podwójne wynagrodzenie dla Ciebie

Credit Agricole powraca z promocją "Podwójne wynagrodzenie dla Ciebie". Dzięki niej, osoby które już mają konto osobiste lub dopiero zdecydują się takie konto założyć, będą mogły spróbować swojego szczęścia w loterii i wygrać dodatkową pensję.
Zasady promocji


Promocja prowadzona jest w formie loterii. Żeby wziąć w niej udział osoby które w terminie od 16 lutego 2015 do 18 grudnia 2015 r spełnią łącznie warunki:
  • będą posiadaczami lub współposiadaczami konta dla osób fizycznych prowadzonego w CA
  • otrzymują na w/w konto przelew z tytułu wynagrodzenia / renty / emerytury / stypendium. Wynagrodzenie musi wynosić min 500 zł
  • ostatni wpływ wynagrodzenia powinien mieć miejsce w okresie od 10 do 40 dni poprzedzających dane losowanie
  • zarejestrują swój udział w loterii przez formularz rejestracyjny, w placówce czy też przez infolinię
Za spełnienie wymienionych warunków, dostajemy 1 los. Możemy zwiększyć swoje szanse w losowaniu, jeśli skutecznie polecimy konto w Credit Agricole innym osobom. Za każdą skuteczną rekomendację dostaniemy 5 losów.

Skuteczna rekomendacja polega na przekazaniu Bankowi przez Uczestnika Loterii danych osobowych osoby rekomendowanej, potencjalnie zainteresowanej otwarciem rachunku osobistego w Banku: imię, nazwisko, numer telefonu stacjonarnego i/lub komórkowego, a następnie zawarciu z Bankiem przez osobę rekomendowaną umowy Konta w jednym z następujących pakietów kont: 1Konto, PROSTOoszczędzające, PROSTOoszczędzające PLUS, PROSTOoszczędzające PREMIUM w terminie do 30 dni od dnia przekazania przez Uczestnika Loterii ww. danych osoby rekomendowanej, ale nie później niż do 15.12.2015 r.


Ciekawi mnie jak to przekazanie danych ma wyglądać. Nie znalazłam zapisów regulujących te kwestę. Zarejestrowałam się, ale póki co żadnego linka do formularza rekomendacji nie dostałam. Inna sprawa jest taka, że nie wiem czy chciałabym, żeby ktoś "szastał" moimi danymi i podawał je na pałę jako osoby potencjalnie zainteresowanej kontem.

Nagrody


Losowanie będzie się odbywać od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w dniach od 16 lutego 2015 do 18 grudnia 2015 r. Bank przewidział 192 nagrody "w
postaci kwoty stanowiącej równowartość kwoty przelewu środków pieniężnych z tytułu Wynagrodzenia przekazywanego na konto Uczestnika prowadzone w Banku"
. Bank jednak nie przeleje nam więcej niż 10 000 zł. Dodatkowo Credit Agricole zapłaci za nas podatek od nagrody.

Zarejestruj swój udział w promocji >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...