sobota, 7 lutego 2015

T-Mobile Usługi Bankowe: Lokata 3,8%

Poszukiwania dobrych lokaty często ograniczam do mniej niż 10 banków. T-Mobile Usług Bankowych dostarczanych przez Alior Bank do tej pory nie było na mojej liście. Stąd też miłe zaskoczenie gdy pod jednym z wcześniejszych wpisów pojawiła się informacja o Lokacie na 3,8%. Co ważne oferta jest dostępna także dla "starych klientów".

Lokata na 125 dni


Lokatę można założyć na okres trochę ponad 4 miesięcy  (dokładniej na 125 dni). Lokatę mogą założyć zarówno nowi klienci jak i osoby które mają konto od lat (np zakładane w czasach Alior Sync). Nie ma informacji o maksymalnej liczbie lokat jakie można założyć - ważna za to jest suma wartości depozytów "Maksymalna łączna kwota lokat 125 dni, których dany Klient jest Posiadaczem lub Współposiadaczem, otwartych w okresie od dnia 22 stycznia 2015 do dnia 22 lutego 2015 wynosi 50 000 PLN". Jeśli więc chcemy rozbić pieniądze na kilka lokat, to nie będzie z tym problemu o ile łączna wartość promocyjnych lokat nie przekroczy 50 000 zł.


Konto w TMUB


Aktualnie jest to jedno z ciekawszych kont na rynku:

  • Oprocentowanie konta  3%  (dla kwoty do 5000 zł; pod warunkiem że na konto wpływa wynagrodzenie/stypendium/renta/emerytura)
  • 0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe  
  • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
  • 500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet (5% kwoty wydanej kartą debetową MasterCard NFC, nie więcej niż 50 zł w miesiacu i 500 zł w roku kalendarzowym. Na konto musi wpływać min 1000 zł no i trzeba mieć abonament w sieci T-Mobile).
Można się zastanowić jak długo jeszcze konto będzie tak tanie. Osoby które były/są klientami Aliora przyzwyczajone są do tego, że dobre rzeczy im się odbiera, a zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji ogłaszane są przed dłuższym wolnym. Święta Wielkanocne już za 2 miesiące, ciekawe czy ten moment zostanie wykorzystany do ogłoszenia nowego cennika ;-)

W każdym razie, na chwilę obecną konto i lokata są warte założenia.

Załóż konto w T-Mobile Usługi Bankowe >>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...