poniedziałek, 16 lutego 2015

Bank ???: Ułóż sobie wymarzone konto

Trafiłam dziś na ankietę dotyczącą wymarzonego konta bankowego. Zgodnie z opisem na stronie ankiety "Akcja została zainicjowana przez znany polski bank, który występuje incognito. Wszystko po to, aby wyniki ankiety były jak najbardziej obiektywne. Co dostaniesz w zamian? Propozycję wymarzonego Konta, a po jego założeniu gwarantowaną nagrodę: lokatę na 6%!"

Być może oznacza to, że któryś z banków za chwilę pokaże nowe konto, które będzie tym wymarzonym :)


Ankieta jest krótka, składa się z 6 pytań zamkniętych (do wyboru opcje TAK/NIE) i jednego otwartego (na które nie trzeba udzielać odpowiedzi).

Intuicyjnie wielu osobom kolor zielony kojarzy się z "dobrze" a czerwony "źle". Moje wymarzone konto powinno być bezpłatne, tylko dlaczego ktoś mi podpowiada że pobieranie opłat jest dobre?  :)


Jeśli chcemy wziąć udział w promocji i mieć możliwość założenia lokaty z oprocentowaniem 6% warto zostawić swoje dane. Po wypełnieniu formularza kontaktowego, na maila dostaniemy link aktywacyjny. Jak na niego klikniemy dostaniemy następujący komunikat:
Ciekawe czy w tym banku mam już konto. Jest to o tyle istotne, że promocja promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku.
No trudno, pozostaje czekać na informację jaki to bank. Na wypełnienie ankiety mamy czas do 28 lutego 2015r. Pozostawiając swoje dane musimy wyrazić zgodę na ich przetwarzanie.

Jeśli oferta nam podpasuje i będziemy chcieli z niej skorzystać to na założenie wniosku o konto będziemy mieli czas do 15 marca 2015 r, umowę rachunku bankowego należny zawrzeć do 25 marca 2015 r.

Lokata 6%


Zgodnie z regulaminem dostępnym na na stronie ankiety, osoby które wypełnią ankietę i zdecydują się na założenie "wymarzonego konta" będą mogły skorzystać z promocyjnej lokaty.

Parametry  lokaty

 • oprocentowanie 6 % w skali roku
 • okres lokaty - 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota pojedynczej lokaty - 20 000 zł
 • ograniczenie liczby lokat - tylko 1 na klienta 
 • tylko z kontem osobistym

Nagrody rzeczowe za polecanie wymarzonego konta


Osoby które założą wymarzone konto będą mogły polecać konto innym (dostaniemy dedykowany link z którego polecane konta muszą być założone). Klienci którzy przekonają największą liczbę osób do założenia konta dostaną fajne nagrody rzeczowe (+kasę na opłacenie podatku).
 • TV 65" Samsung UE65HU7200, o wartości 9 163,50 zł, który zostanie przyznany za I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  1 018,00 zł (słownie: tysiąc  osiemnaście złotych)
 • Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł, który zostanie przyznany za II miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  313,00 zł (słownie: trzysta trzynaście złotych)
 • Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł, który zostanie przyznany za III miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  235,00 zł (słownie: dwieście  trzydzieści pięć złotych)
 • Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł, który zostanie przyznany za IV miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  212,00 zł (słownie: dwieście dwanaście złotych)
 • Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł, który zostanie przyznany za V miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 208,00 zł (słownie dwieście osiem złotych)

Wypełnij ankietę i weź udział w promocji >>


Aktualizacja 03.03 2015


Sprawdźcie skrzynki pocztowe. Dziś rozesłano maila z linkiem do założenia konta i do rekomendowania konta innym osobom.
Osoby które nie mają w Raiffesen Polbank żadnych aktywnych produktów, składają wniosek o konto z przesłanego w mailu linka.

Jeśli jednak mamy w tym banku jakiś aktywny produkt (inny niż konto) to trzeba będzie założyć konto w oddziale lub przez Infolinię. Podobno czasem się zdarza, że nie widać, że ktoś brał udział w ankiecie i należy mu się gwarantowana nagroda - lokata na 6%.
Żeby założyć promocyjną lokatę, i tak trzeba będzie mieć kasę na Wymarzonym Koncie - czyli trzeba zrobić przelew z innego naszego konta
Zakładając lokatę w oddziale, warto mieć przy sobie wydrukowany email.Regulamin promocji

19 komentarzy:

 1. mi się wydaje że to jest ta najnowsze konto mBanku- ekonto mobilne plus

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm.... mBank, SmartBank lub WBK (to klienci Novem sp. z o.o.). Stawiam na ten drugi, który powoli się rozkręca. Niestety ja mam tam już założoną lokatę "na powitanie" dla 4% i 10 tys.
  Daj znać Wisienko jak będzie coś wiadomo konkretnego.
  Be@

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smart Bank nie jest znany, BZWBK i mBank nie są polskie...
   Getin Noble Bank jest znany i jest polski ale ich o taką promocję nie podejrzewam.

   Usuń
  2. T mobile Bank? Konto prawie bez opłat i na dodatek oprocentowane...

   Usuń
 3. Dzięki za cynk, może będzie z tego coś pożytecznego i fajnego :) Chociaż sądząc po pytaniach, wyczuwam opłatę za kartę debetową :/

  OdpowiedzUsuń
 4. POwiedzmy sobie jasno : znacznie lepsze od tego typu ofert są długoterminowe programy premiowe dające zarobić te kilkadzisiąt plz miesięcznie - moneybacki od 3 do 10 a nqwet 15 procent i inne ,,,,Oczywiście przy pewnych warunkach..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, ale... :)
   Jestem za systematycznym oszczędzaniem czy też inwestowaniem, ale nie jestem fanem gotowych PSO. Nie jedna osoba przejechała się na Pareto, Aegonach itp
   Regulary są opłacalne przede wszystkim dla sprzedawcy (czy tżz jak to ładnie się mówi - doradcy klienta - który tak doradzi żeby sam dobrze zarobić). Prowizja dla sprzedawcy wynosząca nawet 80% rocznej składki to całkiem dobry zarobek :) Tak, opłaca się sprzedawanie rexów ;)

   Usuń
 5. Wg regulaminu na pytanie otwarte odpowiadać nie trzeba. A który to bank? Należy odrzucić te, które nie umożliwiają otwarcia konta przez kuriera, bo o takim sposobie piszą w regulaminie. Kto wie który z mBank, SmartBank i WBK umożliwiają podpisanie umowy kurierem?

  OdpowiedzUsuń
 6. ja bym szukał wśród banków, które nie mają własnego programu poleceń, skoro pośrednika zatrudniają

  OdpowiedzUsuń
 7. Bank Pocztowy! Jest polski... i jest znany... w targecie 60+ ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi się wydaje że określenie "znany polski bank" jest na wyrost. Bo polskich banków u nas jest mało: PKO, Getin, Idea, Pocztowy, BOŚ, Banki spółdzielcze, Plus Bank i to chyba wszystko.
  Z tej perspektywy to może być promocja któregoś z banków Czarneckiego lub BOŚ

  OdpowiedzUsuń
 9. mi ze "znany polski bank" kojarzy się tylko PKO BP ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też. Choć te 6 procent na lokacie są jak na ich ofertę nieprawdopodobne

   Usuń
 10. eurobank? choć eurobank już dawno nie jest polski

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta "promocja" to moim zdaniem najzwyklejsze w świecie tanie pozyskiwanie danych, które później się drogo sprzeda.
  Zgadzamy się na kontakt z WSZYSTKIMI PARTNERAMI handlowymi organizatora, a w zamian ktoś nam złoży ofertę. Stawiam dolary przeciw orzechom, że będzie to oferta niezbyt korzystna - z lojalką/ wysokimi opłatami lub coś w ten deseń. Prawdopodobnie będzie to jeszcze jakiś malutki, niewiarygodny bank, któremu nie odważę się powierzyć większych pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak może być.
   Mój plan jest taki: wysłałam, sprawdzę co to jest za bank, jeśli się załapię na promocję to korzystam, jeśli w tym banku mam konto to trudno.
   W każdym przypadku mam zamiar dość szybko napisać z żądaniem usunięcie moich danych osobowych.

   Usuń
 12. wniosek złożony, czekam na kuriera i można zakładać lokatę. Teraz to 6% na lokacie to nigdzie nie znajdę :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...