niedziela, 22 lutego 2015

BZ WBK: Energia w Koncie

Bank Zachodni WBK wraz z Polską Grupą Energetyczną (PGE) przygotował promocję, dzięki której możemy zyskać nawet 650 zł. To czy uda nam się wyciągnąć maksymalny zwrot będzie zależeć od tego ile płacimy za energię elektryczną. Premia będzie naliczana jako 10 % moneyback od opłaconych rachunków + szansa na ekstra 50 zł.

Co ważne, promocja przeznaczona jest zarówno dla dotychczasowych jak i dla nowych klientów banku.



Jak wziąć udział w promocji


Żeby móc przystąpić do promocji, należy mieć zawartą umowę z PGE na dostarczanie energii elektrycznej dla gospodarstw domowych w promocji "Energia w Koncie" (trzeba będzie złożyć w oddziale banku stosowne oświadczenie, podając nr uczestnika).

W przypadku nowych klientów banku czy też osób, które przez ostatnie 6 miesięcy nie posiadały konta osobistego w BZ WBK, trzeba będzie założyć Konto Godne Polecenia z Promocją PGE wraz z kartą od konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej  BZWBK24.

Osoby które mają inne konto osobiste, będą musiały zmienić rodzaj rachunku na Konto Godne Polecenia z Promocją PGE, wraz z kartą od konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej  BZWBK24.

Aktualni klienci banku mają trudniej, ponieważ dodatkowo będą musieli skorzystać z jednego z produktów: karta kredytowa, kredyt gotówkowy, limit kredytowy w koncie osobistym, otworzyć rachunek maklerski w Banku Zachodnim WBK S.A. – Domu Maklerskim WBK,  przystąpić do ubezpieczenia Locum lub ubezpieczenia Opiekun Rodziny.


Na zawarcie umowy o dodatkowy produkt mamy 2 miesiące kalendarzowe, od przekształcenia rachunku.

Na przystąpienie do promocji (zmianę lub założenie rachunku) mamy czas do 31 lipca 2015 r.

Jak dostać zwrot do 650 zł


Przez kolejne 12 miesięcy od miesiąca przystąpienia do promocji, będziemy otrzymywać zwrot 10% wartości opłacanego rachunku za prąd, jednak nie więcej niż 50 zł w miesiącu. Przez 12 miesięcy, możemy więc dostać 600 zł zwrotu.
Żeby otrzymywać maksymalny zwrot, nasze rachunki musiałby wynosić min 500 zł miesięcznie! 

Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym łącznie poniższych warunków:
 • zapewnienie wpływu min 1000 zł na Konto Godne Polecenia
 • opłacanie rachunków wynikających z umowy z PGE poprzez przelew, zlecenie stałe lub polecenie zapłaty z Konta Godnego Polecenia
 • w przypadku "starych" klientów, którzy musieli skorzystać z dodatkowo produktu, trzeba będzie ten produkt mieć aktywny
Oprócz zwrotu w postaci 10% rachunku, można otrzymać jednorazową nagrodę dodatkową 50 zł za skorzystanie z polecenia zapłaty.

Dla przypomnienia, BZ WBK nie jest pierwszym bankiem który wpadł na pomysł współpracy z dostawcą energii. W Getin Banku dostępne jest Konto z Energią (współpraca z Enea).

Regulamin promocji

9 komentarzy:

 1. jak ktoś ma konto w starej drogiej taryfie w WBK to można się zastanawiać nad zmianą i skorzystaniem z tej promocji. Dla nowego klienta raczej zachęta słaba

  OdpowiedzUsuń
 2. może coś dla osób które mają umowę z Tauronem? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zmienić sprzedawcę na PGE Obrót i zyskać gwarancję ceny do końca roku 2016, jest jedna wada - brak umów kompleksowych w PGE dla "zmieniających" (2 oddzielne umowy i faktury od sprzedawcy - PGE Obrót i Dystrybutora - w Twoim przypadku Tauron Dystrybucja).

   Usuń
 3. Wpływ 1000 zł może być z swojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin nie określa że musi być to wpływ z tytułu wynagrodzenia, więc zakładam że może być to przelew własny z konta w innym banku

   Usuń
 4. ciekawe ile osób płaci miesiąc w miesiąc 500 zł.
  Jak ktoś ma ogrzewanie na prąd to kilka razy maksa wyciągnie., większość osób pewnie w roku max 200 zł zyska

  OdpowiedzUsuń
 5. czyżby po podniesieniu opłat za kartę do konta trzeba było klienta wiązać do siebie już dwoma umowami - o konto i o prąd? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. w jednej w promocji Credit Agricole zwracali owszem 5% za rachunki, ale niezależnie od tego czy to była PGE, Energa, Enea czy co tam jeszcze jest

  OdpowiedzUsuń
 7. ŚwiadomyKonsument12 marca 2015 14:49

  Warto napisać także, że w tej promocji PGE Obrót oferuje w pewnym sensie gwarancję ceny energii (w przypadku podwyżki w taryfie na rok 2016, pod koniec roku klient otrzyma rekompensatę w wysokości "straty" z tytułu wyższej ceny, jednak nie więcej niż 760PLN).

  Do promocji mogą przystąpić dotychczasowi klienci grupy PGE (o ile nie związali się inną promocją z umową na cza określony) oraz nowi klienci z całego kraju (dotyczy również osób, które zmienią sprzedawcę na PGE Obrót.

  Natomiast od strony "bankowej" - klient, który już posiada "Konto Godne Polecenia" raczej nie będzie mógł skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...