poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Getin Bank: Konto z energią

źródło: getinbank.pl
W ofercie Getin Banku pojawiło się nowa promocyjna wersja konta Getin Up.
Konto z energią zwraca 15% wydatków na energię elektryczną oraz 5% wydatków za zakupy.
Łącznie przez 12 miesięcy możemy dostać nawet 400 zł zwrotu.


Zasady promocji


Tradycyjnie w promocji są pewne wykluczenia. Promocja skierowana jest do nowych klientów lub do powracających po dłuższej przerwie:

"W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie od dnia 1 czerwca 2013 do momentu złożenia „Oświadczenia o przystąpieniu do Promocji” nie jest i nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego prowadzonego przez Getin Bank"

Przez 12 miesięcy od założenia/aktywacji rachunku będziemy mogli otrzymywać zwrot za opłacanie rachunków za prąd. Zwrot jest spory bo wynosi 15% wartości faktur i nie więcej niż 200 zł w ciągu roku. Ale pojawia się najważniejsze ograniczenie - muszą być to rachunki za energię elektryczną w ENEA. Rachunki trzeba opłacić za pomocą jednej z metod: przelew internetowy, przelew w bankowości mobilnej, mikropłatności lub polecenie zapłaty.

Przez pierwsze 12 miesięcy od założenia/aktywacji rachunki będziemy mogli otrzymywać zwrot za zakupy dokonane kartami do konta. Zwrot wynosi 5% wartości transakcji i nie więcej niż 20 zł miesięcznie oraz 200 zł w ciągu roku. Warunkiem naliczenia zwroty będzie dokonanie w danym miesiącu min 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Premia zostanie naliczona do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Getin Bank już zasłynął z tego, że lubi przywiązywać do siebie klientów. Jeśli myślimy, że łatwo zgarniemy premię i uciekniemy z banku to niestety tak to nie działa. Bank w regulaminie dał taki zapis zniechęcający do ucieczki:

W przypadku likwidacji Rachunku przez Uczestnika przed upływem 24 miesięcy od jego Otwarcia/Aktywacji Uczestnik zobowiązany jest do zwrotu kwoty Nagród premiowych jakimi został uznany Rachunek, przy czym:
a) w okres ie do 12 miesięcy od Otwarcia/Aktywacji Rachunku zwrotowi podlega 100% kwoty jaką został uznany Rachunek, nie więcej niż 400 złotych,
b) w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem od Otwarcia/Aktywacji Rachunku zwrotowi podlega 50% kwoty jaką został uznany Rachunek, nie więcej niż 200 złotychRegulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...