poniedziałek, 25 sierpnia 2014

BZ WBK: Ty parkujesz, my płacimy

W ubiegł tygodniu, dzięki BZ WBK, można było jeździć za darmo komunikacją miejską. W tym tygodniu, Bank Zachodni przygotował promocję dla osób które preferują jazdę samochodem.

Promocja z darmowymi parkingami  zaczęła się dziś i potrwa do 29 sierpnia 2014 r. Osoby które w tym okresie zapłacą za parking miejski poprzez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 26 września 2014 r.

Parkingi za darmo


Żeby móc kupić bilet parkingowy przez aplikację, oprócz zainstalowanej aplikacji niezbędne będzie odpowiednie oznakowanie samochodu. Identyfikatory można odebrać w Oddziałach BZWBK lub też można samodzielnie pobrać i wydrukować.

W promocji ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez określonych dziennych limitów).  Jeśli w tym okresie zapłacimy za parkingi więcej, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł. Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 10 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.

Miasta objęte promocją


Aktualnie poprzez aplikację można zapłacić za parkingi w ponad 30 miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław


Regulamin promocji

2 komentarze:

 1. Na stronie wylogowania BZWBK nowa informacja o zwrotach 20 zł za bilety komunikacji miejskiej przez cały wrzesień. https://www.centrum24.pl/centrum24-web/logout Link pod przyciskiem nie działa (pewnie na razie) https://www.bzwbk.pl/darmowakomunikacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. thx, dopiero teraz zobaczyłam info od Ciebie.
   Też czekam na pojawienie się strony z pełną informacją :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...