poniedziałek, 18 sierpnia 2014

BZ WBK: 50 zł za bilety komunikacji miejskiej

Znów jest dostępna promocja na darmowe przejazdy komunikacją miejską. Wystarczy, że w dniach 18-22 sierpnia 2014  zapłacimy za bilet poprzez aplikację BZWBK24 mobile. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 19 września 2014 r.


Bilety ZTM/MZK/MPK itp za darmoTradycyjne ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez ustalania dziennych limitów). Oznacza to, że w wielu miastach można mieć bezpłatnie bilet 7 dniowy. Jeśli zdecydujemy się na zakup droższego biletu, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł.
Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 15 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.


Miasta objęte promocją


Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Sopot, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz

Zakup biletu jest łatwy i intuicyjny. Jeśli nie korzystaliście wcześniej z skycash, trzeba będzie utworzyć tam konto. Najdłuższy jest pierwszy zakup, kolejne zakupy pójdą dużo sprawniej.
Przygotowałam step by step ze screenami procesu zakupu biletu.


Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. BZWBK znowu daje bezpłatne parkowanie od dziś do 29 sierpnia! Nawet w mojeokazje.pl jeszcze o tym nie ma informacji. https://www.bzwbk.pl/bankowosc-elektroniczna/bzwbk24-mobile/aplikacja-bzwbk24-zakupy-mobilne.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...