wtorek, 12 sierpnia 2014

Inteligo: Otwórz konto i wygraj czytnik Kindle 5

źródło: inteligo.pl
Bank PKO BP rozpoczął promocję kont Inteligo. W konkursie "Kindle łączy tytuły dla Inteligo" będzie można wygrać jeden z 304 czytników Kindle 5 oraz kwartalne prenumeraty e-gazet.
W porównaniu z ostatnią promocją BNP Paribas gdzie można było dostać tablet, Inteligo wypada dość słabo - bo to jednak konkurs...
Jeśli jednak i tak ktoś planował założyć tam konto, można spróbować swoich sił. Może uda się wygrać czytnik.


Zasady promocji


W konkursie mogą wziąć osoby które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały konta Inteligo (oraz nie mają aktualnie takiego konta ani nawet nie mają wniosku czekającego na rozpatrzenie).
Składając wniosek o konto, tradycyjnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Wypełniając wniosek należy zaznaczyć, że chce się otrzymać kartę do konta  Inteligo MasterCard PayPass.
W okresie trwania promocji czyli do 28 września 2014 r należy wysłać zgłoszenie konkursowe.

Nagrody


W konkursie przewidziano w sumie 1454 nagrody:
 • 1150 kwartalnych e-wydania czasopism (do wyboru: Forum, Newsweek, Polityka, Forbes)
 • 304 czytników Kindle 5, wartość czytnika zgodnie z regulaminem to 252,15zł
Można dostać po maksymalnie jednej prenumeracie i jednym czytniku.

Prenumeraty


Trafią do pierwszych 1150 osób które założą konta, zarejestrują się w konkursie oraz dokonają min. 5 transakcji kartą do konta na łączna kwotę 300 zł. Nagrody te zostaną wysłane w okresie 06.10 - 15.10.2014 r jako kody dostępowe na adres email .

Zgodnie z definicją banku:
Przez transakcje, o których mowa w ust. 4.1 powyżej rozumie się transakcje w złotych polskich, bezgotówkowe, dokonane w punktach handlowych i usługowych znajdujących się na całym obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, z wyłączeniem Internetu, rozliczone w Okr esie Trwania Konkursu. (dalej:  Transakcje”).
Za Transakcje nie będą uważane transakcje dokonane za pośrednictwem Internetu, uznanie na kartę, anulowane oraz dokonywane za pośrednictwem bankomatów


Czytniki 


Zostaną rozdane wśród osób które wyślą najbardziej kreatywne rozwiązanie zadania konkursowego. Wyniki zostaną ogłoszenie do 15 października 2014.
No właśnie... zadanie konkursowe...

Zadanie konkursowe


Polegającego ono na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w jeden nowy tytuł. Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości własnej osoby biorącej udział w konkursie. Zaproponowany nowy tytuł nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich.
Jeśli nasze hasło się spodoba, musimy liczyć się z niepłatnym przeniesieniem praw autorskich.

Warto dokładnie przejrzeć wszystkie wyłączenia i obostrzenia w regulaminie. Przy okazji konkursów PKO polecam przeczytać artykuł na Gazecie, żeby zobaczyć jak mogą skończyć się kreatywne wymyślania nowych nazw...


Podstawowe opłaty za konto Inteligo


Opłaty za konto dla klientów indywidualnych przedstawiają się następująco:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą od 100 zł (w przeciwnym wypadku opłata 4 zł)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK i Nordea Bank Polska

Regulamin konkursu
Tabela opłat i prowizji

3 komentarze:

 1. Konkurs całkiem spoko, tylko ta komisja konkursowa..., Ale na dodatek można go połączyć z programem poleceń, gdzie za wydanie 200 zł dostajemy 100 zł, czyli warunki obu promocji się pokrywają. Chętnych na pewną i łatwą do zdobycia stówkę zapraszam na pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorąc pod uwagę liczbę czytników i czytelników różnych blogów, ciężko zakładać że się wygra.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...