poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Pekao: Płać kartami i odbieraj nagrody

źródło: pekao.com.pl
W Banku Pekao rozpoczęła się promocja dla osób płacących kartami. W promocji "Sezon na zwierzaki" bank ponownie rozdaje produkty firmy Endo. Wszystkich nagród jest 60 000.
Osoby które często płacą kartami nie powinny mieć najmniejszych problemów ze zdobyciem nagród.
Zasady promocji


Konkurs skierowany jest do osób płacących kartami Maersto lub MasterCard. W terminie od 12 sierpnia do 31 października 2014 r. należy dokonywać płatności kartami w punktach usługowo-handlowym lub w Internecie. W promocji biorą udział tylko transakcje na kwotę min 10 zł.

Do zdobycia jest 5 rodzajów nagród: dziecięce zagłówki podróżne (za 10 transakcji), przytulanki w kształcie kota (za 10 transakcji), pudełka na kanapki (za 8 transakcji), kubki (za 8 transakcji) oraz szkolne worki na buty (za 8 transakcji).

źródło: pekao.com.pl


Transakcje muszą być wykonane kartą wydaną na tę samą osobę.
Możemy otrzymać tylko jedną nagrodę danego rodzaju.
Żeby odebrać nagrodę należy udać się od oddziału Banku Pekao z potwierdzeniami transakcji (lub wydrukiem z bankowości internetowej Pekao24)

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. Widzę, że posucha na ciekawe promocja trwa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa promocja, tylko chyba grupa docelowa nietrafiona... Posiadanie kotka pluszaka może i jest zachętą do interakcji, ale dla dzieci bądź zoofilów :) Ciekaw jestem jak pójdzie im to przedsięwzięcie, no i dlaczego tylko Master Card ?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...