piątek, 13 lutego 2015

Citi Bank: Kredytówka z tabletem Samsung

Od ponad miesiąca twa najnowsza edycja promocji w której Bank Handlowy (Citi Bank) rozdaje do karty kredytowej tablety Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110.

Warunki nie należą do trudnych do spełniania (o ile jesteśmy dość szybcy i wiemy, że bez problemu wydamy kartą tysiaka). Promocje szczegółowo opisywałam w styczniu, zainteresowanych zapraszam do wpisu.W promocji bank przewidział 3000 nagród, dla osób które jaki pierwsze spełnią warunki wynikające z regulaminu. W styczniu CitiBank aktualizował informację o licznie osób które przystąpiły do promocji. Dziś pojawiła się informacja o liczbie przyznanych tabletów.

źródło: citibank.pl
Wygląda więc, że dalej jest realna szansa na otrzymanie tabletu. Jeśli więc chcecie powalczyć o tablet, to złóżcie wniosek o kartę >>


Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

7 komentarzy:

 1. Czy wiadomo czy bank regularnie podaje informację o ilości przyznanych już tabletów? Czy info z 11 lutego dotyczy urządzeń przyznanych w styczniu? Bo w regulaminie jest:

  pkt.V Nagrody
  1. Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie.

  Czyli teoretycznie może być to 475 osób powiadomionych w pierwszym tygodniu lutego, że zdobyli nagrodę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podał dopiero drugi raz. Dane są z opóźnieniem - dziś pokazują dane na 13 lutego i 543 tablety

   Usuń
  2. No to ciekawi mnie jeszcze jedno :) czy te osoby są już powiadomione o wygranej ;) No ale to już pewnie nie tak łatwo ustalić ;)

   Dzięki za info!

   Usuń
  3. No to ciekawi mnie jeszcze jedno :) czy te osoby są już powiadomione o wygranej ;) No ale to już pewnie nie tak łatwo ustalić ;)

   Dzięki za info!

   Usuń
 2. zastanawiam się czy jest jeszcze sens brania udziału w tej promocji. Licznik na stronie pokazuje mniej niż 1000 rozdanych tabletów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przyrost rozdanych tabletów jest na tyle mały, że pozwala przypuszczać że wszyscy którzy spełnią warunki promocji dostaną tablet. Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, bo dokładne dane zna tylko bank.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...