piątek, 9 stycznia 2015

Citi Bank: Karta kredytowa + Samsung Galaxy Tab 3

źrodło: citibank.pl
Citi Bank po promocji świątecznej "Dla Citi Handlowy Święta zaczynają się wcześniej!" wraca z promocją karnawałową i znów postanowił rozdać 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110.
Tradycyjnie warunki promocji są dość łatwe do spełnienia, więc należy się spieszyć. Nagrody otrzymają osoby, które jaki pierwsze spełnią warunki promocji.


Kto może skorzystać z promocji


Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2012 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Przede wszystkim należy wysłać formularz kontaktowy. Na jego wypełnienie mamy czas do 31 marca 2015 r, ale im później go wypełnimy tym nasze szanse na otrzymanie tabletu będą mniejsze.

Możemy wnioskować o jedną z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

źrodło: citibank.pl

Co zrobić żeby dostać tablet


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy się spieszyć - nagroda nie jest przeznaczona dla wszystkich :) Bank przewidział 3000 tabletów, więc otrzymają je te osoby które pierwsze spełnią warunki określone w regulaminie (wymienione wyżej) oraz dodatkowe:

 • dokonają bezgotówkowych transakcji, na łączną kwotę min. 1000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 30 dni od podpisania umowy
 • ciągu 30 dni od podpisania umowy zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą smartfona do CitiMobile
 • w dniu przyznania nagrody należy dalej być posiadaczem Karty

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

O tym czy dostaliśmy tablet, bank poinformuje nas mailem między w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiacu w którym warunki przyznania nagrody zostały spełnione.

Złóż wniosek o kartę >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

28 komentarzy:

 1. czy tzn ze trzeba tez otworzyc konto,zeby korzystac ztej karty? czy jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest karta kredytowa a nie karta do ROR, więc konta osobistego nie trzeba mieć
   Bank uruchomi Ci limit kredytowy na karcie (dlatego będzie badał zdolność kredytową i historię w BIK), jak płacisz taką kartą to dostępny limit się pomniejsza o wykorzystaną kwotę. Po miesiacu dostajesz wyciąg z informacją ile i do kiedy należy oddać bankowi.
   Główne zasady korzystania z karty kredytowej: używaj jej wyłącznie do płacenia (a nie do wypłat z bankomatów), spłacaj 100% zadłużenia w podanym przez bank terminie.

   Usuń
 2. mam ten tablet z jednej ze wcześniejszych edycji. Nie jest to szczyt techniki, ale do przeglądania stron wystarcza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja mam ten tablet od BNP. Ma dość kiepski wyświetlacz. Pewnie gdyby nie to że już taki tablet mam to bym teraz brał kartę. Ale poczekam, może za jakiś czas będą dodawać lepsze tablety

   Usuń
 3. Na każdym kroku tablety w ramach promocji.. Mogliby zacząć jakieś fajne smartfony zacząć rozdawać. Nie mówię już o S5 ale choćby taki S4 albo ten bardziej wypasiony MyPhone - Luna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noble Bank rozdaje lepsze gadżety: https://bankowoscprywatna.noblebank.pl/lp/kontakt/main/lok_iphone6_102014/index.php, ale staram się nie pisać o ryzykownych produktach gdzie trzeba władować masę kasy

   Usuń
 4. jak długo trzeba trzymać tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dostaniesz tablet możesz zrezygnować z karty

   Usuń
 5. Jaka jest opłata za użytkowanie karty?
  Tzn jak dostane kartę, przeprowadzę operację za 1000zł i po otrzymaniu tableta zrezygnuję z karty, to jakie poniosę koszty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin nie przewiduje opłat karnych za wcześniejszą rezygnację :)
   W Citi są miesięczne opłaty za użytkowanie karty kredytowej, ale nawet z nimi opłaca się wziąć ten tablet (oczywiście jeśli spełnisz warunki i załapiesz się do pierwszych 3000 osób)

   Usuń
  2. Dziękuję pięknie za odpowiedź

   Usuń
 6. Witaj, wiem, e brałeś udział w poprzedniej edycji tej promocji, mam pytanie- czy musiałeś zapłacić kurierowi który dostarczył kartę 30zł? Opinie na ten temat są w internecie podzielone.

  OdpowiedzUsuń
 7. w cenniku koszt karty to 30zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma opłaty za wydanie karty, 30 zł dotyczy wysyłki karty kurierem (ale to jest opcja i nie trzeba z niej korzystać)

   Usuń
 8. jakie sa jeszcze koszta zwiazane z ta ropmocją, nigdy nie mialem karty kredytowej, czyli jest jeszcze procent od sumy 1000zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8 zł miesięcznie za użytkowanie karty, ubezpieczenia są dobrowolne więc z nich korzystać nie trzeba.
   Od tego tysiaka nie zapłacisz odsetek jeśli spłacisz całe zadłużenie w terminie

   Usuń
 9. jak to nie ma opłaty za karte ,przeciez za dosłanie karty kurierem jest wyraźnie napisane 30zł, nie ma innej opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma wpisanej innej opcji wysyłki standardowej - pocztą. Ona jest bezpłatna. Owszem jak chcesz mieć kartę w 2 dni to możesz zapłacić za wysyłkę kurierem. Jak możesz poczekać to wybierasz wysyłkę listem.
   Jak masz wątpliwości to zrób tak - zadzwoń na infolinię (z numeru który wyświetla się), przedstaw się zapytaj o opłatę. Jeśli bank Ci pobierze opłatę (w co wątpię) to złożysz reklamację, że zostałeś wprowadzony w błąd - rozmowy przecież są nagrywane.

   Usuń
 10. Komuś bank już odesłał umowę i kartę? Ja podpisałem 12 stycznia i czekam i czekam...

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. zadzwonili do mnie chyba w 5 min po wysłaniu wniosku, ale też na kartę czekam już prawie 2 tygodnie

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. czy te 30 dni na dokonanie transakcji jest liczone od momentu podpisanej umowy przez bank,bo ja najpierw podpisałam, po czym kurier zabrał dla banku. Karte juz mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, zgodnie z regulaminem od daty podpisania umowy

   Usuń
 14. czyli od otrzymania podpisanej przez bank?? Mam nadzieje ze wyslą jakims kurierem,a nie listem zwykłym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wysyłają listem zwykłym, chyba że zaznaczy się że chce się mieć kartę wyrobioną w trybie ekspresowym - ale to usługa płatna

   Usuń
 15. witam, w koncu dostałem info na e-mail,że tablecik przyślą po świetach.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...