czwartek, 8 stycznia 2015

MasterCard: Wygraj zaproszenie na galę BRIT Awards 2015

MasterCard znów promuje płatności zbliżeniowy - te wykonywane karami płatniczymi w technologii PayPass jak również robione telefon poprzez NFC. W konkursie mogą brać udział wszyscy posiadacze kart bez względu na to, w którym banku mają konto/kartę kredytową.


Zasady konkursu


W terminie od 1 grudnia 2014 r do 31 stycznia 2015 r należy dokonywać płatności kartą czy też telefonem i rejestrować swoje transakcje. Nie ma określonej minimalnej kwoty transakcji. Ważne jest to, żeby była to transakcją na terenie RP (a wydawcą karty był bank posiadający siedzibę w Polsce). Należy też zachować potwierdzenie transakcji.

Niestety jest to konkurs, a nie loteria więc jest zadanie konkursowe. Polega ono na zaprojektowaniu zaproszenia na galę The BRIT Awards 2015. Zaproszenie projektujemy korzystając z udostępnionego na stronie konkursowej kreatora.

Niestety  jedno zaproszenie można zarejestrować w konkursie tylko raz.

źródło: konkurs.paypass.pl

Nagrody


Każdego dnia osoba która wysłała najciekawszy projekt zaproszenia otrzyma nagrodę II stopnia - wodoszczelny odtwarzacz MP3 marki Sony o wartości brutto 306,27 zł .

Dwie najlepsze prace w całym konkursie zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami na The BRIT Awards 2015 w Londynie (wraz z przelotem, noclegiem, transferem). Wartość nagrody to 22  800 brutto.

Z tego co widzę, to nie ma wielkiego zainteresowania konkursem. Więc jak ktoś  z Wam ma uzdolnienia plastyczne, to warto spróbować swoich sił.

Weź udział w konkursie >>

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...