środa, 7 stycznia 2015

mBank: 600 zł na ZUS

Pamiętacie promocję mBanku "Zgarnij sześć paczek"? Bank zdecydował się na powtórzenie promocji. Osoby, które założą konta firmowe mogą dostać dostać do 600 zł.

Promocja trwa od 7 stycznia do 28 lutego 2015 r (ale mBank wielokrotnie przedłużał promocje, więc jest szansa że i ta promocja potrwa dłużej).


Kto może wziąć udział w promocji


Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni) którzy w okresie trwania promocji zdecydują się na założenie rachunku firmowego w jednej z opcji: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.

Jak zgarnąć 600 zł na ZUS


W okresie promocji (aktualnie do 28 lutego) należy  złożyć wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort oraz podpisać umowę o prowadzenie rachunku.

Następnie przez 12 miesięcy od podpisania umowy należy dopłacać składki ZUS z założonego konta. Minimalna kwota składek to 250 zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu warunek zostanie spełniony, to bank wpłaci premię w wysokości 50 zł. Premia będzie wypłacana do 30 dnia kolejnego miesiąca. Jeśli spełnimy warunek w każdym z miesięcy, to łącznie otrzymamy 600 zł premii.


Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. o dziwo w regulaminie nie ma zapisów czy to tylko dla nowych klientów

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bo tym razem nie jest. Jak masz konto osobiste w mBanku to możesz założyć firmowe i skorzystać z tej promocji

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...