piątek, 23 stycznia 2015

ING Bank Śląski: Konto z premią 100 zł

ING Bank Śląski rozdaje po 100 zł osobom które założą konto i będą z niego aktywnie korzystać. Warunki do spełnienia nie są bardzo trudne, więc jeśli myślimy o założeniu tam konta, warto wziąć udział w tej promocji.


100 zł dla nowych i powracających


ING Bank Śląski chce przede wszystkim przyciągnąć do siebie nowych klientów, bądź osoby które z jakiś względów przez ostatnio rok nie miały w tym banku ROR. Dlatego w promocji „100 zł za otwarcie konta z Lwem” mogą wziąć osoby, które od dnia 1.01.2014 nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasycznego, Student, Komfort lub VIP. W promocji mogą brać również udział firmy, które w tym samym czasie nie były posiadaczami konta Direct, Zysk oraz Zysk+ dla firm.

Żeby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o konto przez internet. Osoby które już mają dostęp do bankowości elektronicznej powinny zrobić to przez ING BankOnLine, pozostałe osoby powinny wypełnić internetowy wniosek o konto. Na złożenie wniosku mamy czas do 16 lutego 2015 r.

Do 16 marca 2015 r będziemy musieli zawrzeć umowę o konto wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Nie warto zostawiać podpisania umowy na ostatni dzień bo do 16 marca 2015 r należy aktywować kartę płatniczą oraz dostęp do ING BankOnLine.

źródło: ingbank.pl

Stówka za wydanie tysiaka


Kolejnym warunkiem do wypłaty premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta na kwotę min 1000 zł. Mamy na to czas do 15 lipca 2015 r (transakcje do tego czasu muszą być zaksięgowane i rozliczone). Oczywiście można wydać tyle jednorazowo, ale nie jest to zbytnio opłacalne. Lepiej transakcje rozłożyć na kilka miesięcy. ING Bank Śląski standardowo opłata za kartę do konta wynosi 7 zł miesięcznie. Opłaty tej można uniknąć. Od 29 marca 2015 r będzie obowiązywać nowa tabela opłat. Od tego momentu, żeby być zwolnionym z opłaty za kartę,  klienci posiadający Konto Direct zamiast 200 zł miesięcznie będą musieli wydać min 300 zł. W przypadku Konta Direct dla osób w wieku do 26 lat, warunki pozostają bez zmian - minimum 200 zł miesięcznie. Ważna uwaga - w ING miesiąc trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Osobom, które spełnią warunki promocji, zostanie wypłacona premia 100 zł. Wypłata nastąpi do 14 sierpnia 2015 r. W tym dniu należy mieć aktywne konto oraz kartę do konta.

Zakładając konto osobiste w ING warto zaznaczyć, że chce się założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (tzw OKO). Przez pierwsze 4 miesiące od założenia, środki na OKO objęte są oprocentowaniem 3% w skali roku. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, bezpłatna jest też pierwsza w miesiącu wypłata/przelew środków z rachunku (i w tym przypadku miesiąc zaczyna się 29-go dnia).
źródło: ingbank.pl


Załóż konto Direct >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

3 komentarze:

  1. Jeśli w ING miesiąc trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca, to kiedy przelewane są comiesięczne odsetki w OKO? Styczeń ma 31 dni, a odsetki za styczeń przyjdą 29.01?

    OdpowiedzUsuń
  2. 100 zł d... nie urywa, ale chyba i tak się skuszę

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...