poniedziałek, 19 stycznia 2015

Expander: Lokata styczniowa 4,5%

źródło: expander.pl
Pośrednicy finansowi zachęcając do zainwestowania w ryzykowne produkty narobili sobie wielu wrogów. Jednak warto czasem odwiedzić pośrednika, bo zdarzają się tam całkiem fajne oferty.
Expander od dłuższego czasu zachęca klientów do spotkania z doradcą oferując świetne lokaty bankowe - co ważne lokaty bez dodatkowych produktów. W najnowszej edycji promocji można założyć lokatę na 4,5% co sprawia, że jest to jedna z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.


Parametry lokaty


Lokata styczniowa skierowana jest do nowych klientów Expandera tzn takich osób nigdy nie nabyły produkty finansowego za pośrednictwem tej firmy.
Lokata jest tradycyjną lokatą bankową - zakładana jest bez dodatkowych produktów. Depozyt będzie założony za pośrednictwem Expandera w Meritum Banku.
  • oprocentowanie  4,5% w skali roku
  • lokata krótkoterminowa - zakładana na 1 miesiąc
  • minimalna kwota lokaty 50 000 zł, maksymalna 100 000 zł
  • można założyć tylko jedną promocyjną lokatę
  • promocja obowiązuje do 31 stycznia 2015 r (lub odwołania)

Expander na zachęceniu nas do założenia tej lokaty wiele nie zarobi, ale przede wszystkim zależy im na zdobyciu potencjalnych klientów z kasą, którzy będą korzystać w przyszłości z bardziej skomplikowanych (i dochodowych dla pośrednika) produktów. Co nie zmienia faktu, że gdy pojawia się dobra oferta to warto z niej skorzystać :)

Umów się na spotkanie >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...