sobota, 24 stycznia 2015

Prudential: Odbierz bezpłatne ubezpieczenie

źródło: prudential.pl
Prudential rozpoczął akcję „na dobry początek”. Oferując bezpłatnie specjalne ubezpieczenie od poważniejszych zdarzeń na okres ferii, ubezpieczyciel chce zachęcić rodziców do poważniejszej refleksji nad tym czy i w jaki sposób zapewniają oni ochronę ubezpieczeniową swoim pociechom.


Specjalne ubezpieczenie dla dzieci na wypadek poważnych zdarzeń to oferta, którą Prudential przygotował na okres ferii. Ubezpieczenie jest bezpłatne, działa na całym świecie przez 24 godziny na dobę w okresie od 17 stycznia do 1 marca tego roku, a więc przez całe ferie zimowe. Ubezpieczenie nie obejmuje lekkich obrażeń, zwichnięć czy też złamań, od których przezorni rodzice powinni standardowo ubezpieczać swoje dzieci – ale przypadki dużo cięższe. Pełna lista zdarzeń, które objęte są ochroną znajduje się w szczególnych warunkach ubezpieczenia. Ubezpieczenie jest bezpłatne, a do jego uzyskania niezbędne jest pozostawienie danych na stronie specjalnie utworzonej na potrzeby ubezpieczenia: www.prudential-dobrypoczatek.pl.


(...)


Osobiście uważam, że warto ubezpieczać się. Składka wynosząca czasem tylko kilkanaście/kilkadziesiąt złotych może uchronić nas od kosmicznego rachunku za opiekę medyczną z której będziemy musieli skorzystać podczas naszego urlopu.

Promocyjnym ubezpieczeniem można objąć dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Jeśli chcemy skorzystać z tej promocji, to należy przesłać zgłoszenie maksymalnie do 13 lutego 2015 r.

Suma ubezpieczenia nie jest wysoka, zakres też nie szeroki, ale z drugiej strony ubezpieczenie jest gratis (tzn za "sprzedanie" danych osobowych).

źródło: prudential.pl


Regulamin promocji
Pełna treść komunikatu prasowego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...