środa, 14 stycznia 2015

BOŚ Bank: 150 zł do karty kredytowej

Są takie promocje które dobrze wyglądają do momentu kiedy zaczyna czytać się szczegóły.
"Zapłać kartą na łączną kwotę 200 zł a otrzymasz gwarantowane 150 zł" tym właśnie hasłem reklamowym BOŚ Bank usiłuje zachęcić do wyrobienia karty, mnie jednak nie zachęcili...


150 zł na dobry początek


Zasady są proste. W promocji mogą wziąć osoby które mają kartę kredytową MasterCard Gold wydaną przez BOŚ Bank i do rozpoczęcia promocji jej nie aktywowały (tj do 30 listopada 2014 r) lub osoby które w okresie trwania promocji (od 1 grudnia 2014 r do 19 kwietnia 2015 r) podpiszą umowę o kartę kredytową MasterCard Gold oraz ją aktywują.

źródło: bosbank.pl
W okresie promocji należy dokować płatności kartą na łączną kwotę min 200 zł.
Pierwsze 3000 osób które spełni te warunki dostanie premię 150 zł netto (bank dodatkowo przeznacza kasę na podatek). Jeśli zamkniemy kartę przed upływem roku, musimy się liczyć z koniecznością oddania premii:
"Jeżeli w ciągu 12 miesięcy od daty wpłaty przez Organizatora środków, o których mowa w ust.1 niniejszego paragrafu, Uczestnik wypowie umowę karty kredytowej GOLD, Bank może wystąpić z żądaniem zwrotu kwoty wpłaty pomniejszonej o 1/12 za każdy pełny miesiąc korzystania z karty"


Dlatego ta promocja nie jest aż taka rewelacyjna?
Karta nie jest wydawana bezpłatnie. Standardowa opłata za użytkowanie karty Gold w BOŚ Banku wynosi 150 zł rocznie. Opłata jest pobierana z dołu. Z opłaty będziemy zwolnieni jeśli w ciągu roku wydamy kartą 16 000 zł.

Jeśli więc wydamy 16 000 to faktycznie zarobimy, jeśli nasz obrót kartą będzie mniejszy niż ta kwota (ale spełnimy warunki promocji) można uznać, że dostaliśmy kartę z promocją pierwszy rok gratis.

Bardziej może się opłacać założenie karty kredytowej Citi Banku z tabletem i sprzedaż urządzenia na allegro.

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...