wtorek, 20 stycznia 2015

Credit Agricole: Lokata 4%

źródło:credit-agricole.pl
Ostatnio bardzo trudno jest znaleźć lokatę z dobry oprocentowaniem. Okazuje się jednak, że w Credit Agricole jest lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku. To świetne oprocentowanie dotyczy lokaty na 9 miesięcy (analitycy przewidują dalsze spadki procentowania więc o takie lokaty będzie coraz trudniej). Gdzie jest haczyk? Lokata dostępną jest w ramach promocji "Oferta powitalna V" - ale na przywitanie się z bankiem jest aż pół roku ;-)


Część z Was pewnie skorzystała z ostatniej promocji "Jesteśmy gotowi" w ramach której Credit Agricole był skłonny zapłacić nam do 1000 zł za aktywne korzystanie z konta. Okazuje się, że bank prowadzi dodatkową promocję lokat, kredytu odnawialnego i kart kredytowych z której mogą skorzystać osoby które konto w CA mają krócej niż 6 miesięcy.

Zasady promocji


Przede wszystkim trzeba być dość nowym klientem - posiadać konto w CA krócej niż pół roku. Promocja przeznaczona jest dla osób które mają konto w jednej z taryf: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające Plus, Konto PROSTOoszczędzające Premium, 1 Konto.

Kolejny warunek to  konieczność posiadania dostępu do bankowości zdalnej oraz karty do konta (obsługa karty w części taryf może być płatna).

Należy zapewnić wpływy z tytuły wynagrodzenia w wysokości min 500 zł miesięcznie (musimy wypełnić specjalny druk zlecenia przekazywania środków na nasz rachunek).

Osoby które spełnią te warunki mogą skorzystać z podniesienia oprocentowania o 1 p.p. w porównaniu do standardowej oferty depozytowej tzn:
  • można założyć lokatę na 9 miesięcy o oprocentowaniu stałym  4% w skali roku, w kwocie z przedziału od 1000 zł do 50 000 zł
  • lokatę na 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym 3% w skali roku, w kwocie z przedziału od 1000 zł do 10 000 zł
Lokaty można założyć wyłącznie w oddziale banku.

Oferta specjalna obowiązuje do 30 czerwca 2015 r. Więcej informacji na stronie banku >>


"Starzy klienci" - osoby które mają w Credit Agriole konto dłużej niż 6 miesięcy mogą skorzystać ze standardowej oferty depozytowej. Na chwilę obecną najlepiej wygląda lokata na 9 miesięcy z oprocentowaniem 3% w skali roku. Ta oferta także jest dostępna wyłącznie w oddziale banku, natomiast wyższy jest górny limit który wynosi 400 000 dla wszystkich lokat 270 dniowych (9 miesięcznych) założonych w CA od 10 grudnia 2014 r. Jest to oferta standardowa więc nie trzeba spełniać warunków wpływu na konto.

źródło: credit-agricole.pl

Regulamin promocji "Oferta powitalna V"

1 komentarz:

  1. "oprocentowanie standardowe + 1% w ofercie specjalnej = 4,0%"
    ktoś w banku chyba nie umie liczyć procentów, bo mi wyszło 3,03 % :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...