środa, 21 stycznia 2015

BZ WBK: Wgraj kasę za noworoczne zakupy

źródło: bzwbk.pl
Kolejny konkurs organizowany przez Bank Zachodni WBK. Tym razem nie będzie tak opłacalnie jak wynikać może z banera reklamowego bo bank może nam zapłaci jak my też jemy zapłacimy. No właśnie - to, że biorąc udział w konkursie „Noworoczne Zakupy z BZ WBK” my zapłacimy bankowi jest pewne, a to czy dostaniemy kasę od banku już takie pewne nie jest...
50 zł w promocjiPromocja przeznaczona jest dla pełnoletnich, które w okresie trwania konkursu (od 19 stycznia 2015 r. do 28 lutego 2015 r. jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli Nagród)  jednocześnie spełnią warunki:
 • posiadanie głównej karty kredytowej wydanej przez BZ WBK
 • posiadanie aktywnej bankowości elektronicznej lub mobilnej (BZWBK24 lub BZWBK24mibi)
 • posiadanie lub współposiadanie konto osobistego w PLN w BZ WBK
 • dokonanie rejestracji na dedykowanej stronie banku
 • ponadto użytkowniki: W Okresie trwania Promocji dokona Kartą kredytową Transakcje bezgotówkowe lub Transakcje gotówkowe na łączną kwotę co najmniej 2015,00 PLN (dwa tysiące piętnaście złotych), przy czym konieczne jest dokonanie przez Uczestnika przynajmniej jednego Przelewu elektronicznego z Karty kredytowej poprzez BZWBK24 na kwotę co najmniej 500,00 PLN (pięćset złotych), za dokonanie którego została naliczona prowizja w wysokości określonej w Taryfie Opłat i Prowizji pobieranych przez Bank Zachodni WBK S.A. za czynności bankowe dla ludności
Ostatni punkt najbardziej boli... Przelew z rachunki karty kredytowej jest objemy opłatą - czego BZWBK zresztą nie ukrywa. Zgodnie z Tabela Opłat i Prowizji koszt takiej operacji to 3% kwoty mim 5 zł. Czyli od 500 zł zapłacimy prowizję w wysokości 15 zł.

Nagrodę w wysokości 50 zł otrzyma pierwsze 500 osób które jaki pierwsze spełnią w/w warunki. Może się więc zdarzyć, że mimo spełnienia warunków promocji, nie dostaniemy premii bo nie będziemy wystarczająco szybcy.


5000 do wygrania w konkursieOprócz 500 nagród po 50 zł, bank przewidział nagrodę główną w wysokości 5000 zł. Konkurs będzie trwał od 19 stycznia 2015 r. do 28 lutego 2015 r. W okresie trwania konkursu należy jednocześnie spełnić warunki:
 • posiadać główną kartę kredytową wydaną przez BZ WBK
 • posiadać aktywną bankowość elektroniczną lub mobilną (BZWBK24 lub BZWBK24mibi)
 • być posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w PLN w BZ WBK
 • dokonać rejestracji na dedykowanej stronie banku
 • dokonać przelewu z karty kredytowej poprzez BZWBK24 na kwotę min 500 zł (pobrana zostanie prowizja od tej czynności
 • w okresie trwania Konkursu dokona Transakcji bezgotówkowych lub Transakcji gotówkowych
  których łączna suma Transakcji bezgotówkowych lub Transakcji gotówkowych zrealizowanych w Okresie trwania Konkursu będzie Wartością unikatową*
Wartość unikatowa* - Przez unikatową wartość rozumie się kwotę transakcji lub sumę transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych, która jest najbliższą, i wyższą niż wartość 2015 PLN i została zrealizowana tylko i wyłącznie przez jedną osobę spośród wszystkich Uczestników Konkursu.

Żeby dostać 5000 zł trzeba sporo wydać i jeszcze mieć szczęście :)

Mimo, że mam konto i kartę kredytową w Banku Zachodnim WBK, to nie mam zamiaru brać udziału w tym konkursie. Widać, że bank stara się nakłaniać klientów do częstszego korzystania z kart kredytowych. Na kredytówkach banki więcej zarabiają - są wyższe opłaty interchange. Tu jeszcze dochodzi opłata za przelew z karty (klient jak raz się przekona, to może częściej będzie się w ten sposób zadłużał). Pewnie spora część osób nie spłaci w całości zadłużenia na karcie kredytowej, więc bank zarobi też na odsetkach.

Podsumowując - promocja kiepska i obawiam się, że w tym roku takie będą przeważać.

Jeśli jednak uważasz że to promocja dla Ciebie, to zarejestruj swój udział w promocji >>

Regulamin konkursu

6 komentarzy:

 1. Witam, czy jest możliwość uzyskania adresu email do Pani?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli ten konkurs to jedna wielka loteria z tą różnicą, że na każdym kliencie bank zarabia minimum 15zł. Na nagrody bank wyda 30tyś, więc wystarczy, że udział weźmie 2tyś osób i bank jest na czysto :) Oby więcej takich konkursów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawie loteria ;) konkurs jest tak pomyślany, żeby nie trzeba było go zgłaszać jako loterii. Ale fakt, żeby wygrać główną nagrodę trzeba będzie mieć sporo szczęścia

   Usuń
 3. hmmm...nie mam karty kredytowej, nie zrobiłam zakupów na 2015zł, ani nie zgłaszałam się do konkursu, a 21.01.br na moje konto wpłynęło 50zł tytułem PROMOCJA. I co teraz? Jeśli bank zorientuje się, że przelał nie na to konto, co trzeba, to rąbną mi tę sumkę z konta z nawiązką? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może jakiś inny starszy konkurs/promocja? :)
   Z nawiązką raczej nie odbiorą sobie kasy, ale kto wie czy jak się połapią, to czy nie skorygują kwoty.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...