sobota, 31 stycznia 2015

Carrefour: Szalona 5 - zakupy z rabatem do 20%

W lutym Carrefour znów będzie miał promocję "Szalona 5". Dzięki niej mamy szansę zrobić zakupy do 20% taniej. Zasada jest dość prosta. Trzeba od 1 do 28 lutego 2015 r zrobić 5 razy zakupy w sklepach Carrefour (zakupy muszą być w różnych dniach, więc odpada dzielenie jednych zakupów na kilka paragonów). Po zrobieniu piątych zakupów dostaniemy e-bon o wartości najniższego rachunku zapłaconego przez nas podczas trwania promocji. Dlatego najbardziej opłaca się robić zakupy na zbliżone kwoty (idealnie - na tę samą kwotę, wtedy wyjdzie nam rabat 20%).


Przy pierwszych zakupach dostaniemy od sklepu specjalną kartę, na której będzie kodowana informacja o dokonanych przez nas zakupach (kartę pokazujemy przy kolejnych 4 zakupach). Maksymalna wartość e-bonu nie może być wyższa niż 500 zł.

Nie wszystkie produkty będą brane pod uwagę przy obliczaniu ile wydaliśmy w sklepie. Z promocji wyłączone są wydatki poniesione na:
  • paliwa
  • papierosy
  • doładowania telefonów pre-paid
  • płatności dokonywane w ramach programu "Moje Rachunki"
  • alkohol i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa)
  •  preparaty do początkowego żywienia niemowląt

E-bony będzie można wykorzystać w terminie od 1 marca 2015 do 4 kwietnia 2015 r.

Płacąc za zakupy w sklepach Carrefour kartą kredytową Millennium Impresja dodatkowo możemy otrzymać rabat 5%

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Przyznać trzeba że promocja wydaje się interesująca ale oczywiście po raz kolejny wyłączonym towarem z promocji są alkohole więc już mnie temat nieco mniej interesuje ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...