poniedziałek, 26 stycznia 2015

BNP Paribas: iKonto z premią 70 zł edycja 2

źródło: konto.zpremia.pl
Kolejna szansa na dostanie kasy za założenie konta. Tym razem pieniądze rozdaje Agora SA (od serwisu Gazeta.pl). Jest to druga edycja promocji, pierwsza edycja była w październiku i znacząco nie różniła się zasadami.

 

Jak zgarnąć premię 70 zł


Podstawowy warunek jest taki - musimy być nowym klientem banku. Żeby skorzystać z promocji niezbędne będzie zarejestrowanie się (podając podstawowe dane jak imię, nazwisko, email). Po rejestracji dostaniemy mailem  link aktywacyjny i trafimy na stronę promocji, gdzie będzie aktywny url do wniosku o konto. Na rejestrację i złożenie wniosku o konto mamy czas do 16 lutego 2015r.

Od razu ważna uwaga - jeden profil umożliwia założenie tylko jednego konta z premią. Jeśli ktoś znajomy /z rodziny chce także skorzystać z promocji, konieczne będzie założenie kolejnego profilu konkursowego.

Kolejnym warunkiem będzie wykonie transakcji bezgotówkowych kartą do konta na łączną kwotę min 150 zł. Transakcje muszą być rozliczone do 9 marca 2015 r.

Jeśli spełnimy te warunki, to organizator powiadomi nas mailowo do 17 marca 2015 o przyznaniu nagrody. Będziemy mieli czas do 23 marca 2015 na ponowne zalogowanie się na stronie konkursowej i uzupełnienie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Ponieważ pieniądze będą przekazywane na iKonto BNP Paribas - konto musimy mieć wtedy aktywne. Kasa ma zostać przelana do 31 marca 2015 r. Później możemy konto zamknąć, lub trzymać je dalej jeśli jeśli nam się spodoba (jeśli robimy sporo zakupów na Allegro to konto ma szansę się spodobać).

źródło: konto.zpremia.pl


iKonto procedura zakładania rachunku


Konto osobistych trochę mam. Muszę przyznać, że procedura nie jest intuicyjna i czas trwania całego procesu (online) do aktywowania konta jest strasznie długi. Odsyłam dlatego do wcześniejszego wpisu gdzie zamieściłam step by step, żebyście zobaczyli jak to będzie wyglądać.
Dość istotna rzecz - podczas zakładania rachunku zaznaczcie zgodę na e-korespondencję, bez tego obciążą Was kosztami wyciągów papierowych.


3% zwrotu za płatności PayU


Oprócz promocji z premią 70 zł przy iKoncie obowiązuje standardowa oferta ze zwrotem  3% za płatności online kartą debetową do konta wykonywane za pośrednictwem PayU (sprawdź listę sklepów). Wprowadzone zostały limity money back - miesięcznie maksymalnie 50 zł a w ciągu roku kalendarzowego maksymalnie 600 zł.
Żeby móc skorzystać ze zwrotu, nasze konto musi być zasilane kwotą min 1000 zł miesięcznie (nie musi być to wynagrodzenie)

Ile kosztuje iKonto


Podstawowe opłaty przestawiają się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł (nie musi być to wynagrodzenie). W przeciwnym razie miesięczna opłata 9 zł.
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 zł lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas bez ograniczeń i pierwsze 4 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, każda kolejna 3 zł.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

Załóż konto i odbierz 70 zł premii >>

Regulamin promocji

2 komentarze:

 1. Nie udało mi się założyć konta. Dostałem maila: "
  Witamy! iKonto

  Informujemy, że podane przez Ciebie dane we Wniosku o iKonto w BNP Paribas Bank Polska SA nie zgadzają się z danymi w dowodzie osobistym. Warunkiem obowiązywania umowy jest zgodność Twoich danych (imię, nazwisko, adres), podanych we wniosku, z danymi z przelewu potwierdzającego (przelew z Twojego konta w innym banku).

  W związku z powyższym umowa uległa rozwiązaniu. "

  Raczej nie sądzę, że pomyliłem się wpisując własne dane. Zwłaszcza, że gdyby bankowi zależało, to by do mnie zadzwonili (tel. mieli). Podejrzewam, że "wyłudzili" dane, sprawdzili historię (wyjadacz że hoho) i znaleźli pretekst, żeby rozwiązać umowę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ten bank ma dziwne procedury i faktycznie wygląda jakby nie zależało im na pozyskaniu klienta. Ja miałam podobny problem z założeniem, okazało się że zrobiłam błąd we własnym adresie :) a dane w przelewie weryfikacyjnym były oczywiście inne. Zadzwoń do BNP i zapytaj co jest przyczyną odrzucenia wniosku - mi wtedy powiedzieli.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...