wtorek, 28 października 2014

BNP Paribas: iKonto z premią 70 zł

źródło: gazeta.pl
Po ostatniej wpadce z promocją z tabletami zastanawiałam się czy jest sens opisywać tę promocję. Jednak w przypadku promocji "Konto z premią" - premia 70 zł gwarantowana jest przez Organizatora konkursu (czyli Agora SA - właściciela serwisu gazeta.pl) a nie przez BNP Paribas. Dlatego mam nadzieję, że w tym przypadku obejdzie się bez tłumaczeń, że klienci rozumieją źle tak oczywisty regulamin promocji ;)

 

Jak zgarnąć premię 70 zł


Regulamin tej promocji jest jasny i znacznie lepiej skontrowany niż regulamin niechlubnej promocji z tabletem. Podstawowy warunek jest taki - musimy być nowym klientem banku. Żeby skorzystać z promocji niezbędne będzie zarejestrowanie się (podając podstawowe dane jak imię, nazwisko, email). Na rejestrację mamy czas do 16 listopada 2014r. Po rejestracji dostaniemy mailem  link aktywacyjny i trafimy na stronę promocji, gdzie będzie aktywny url do wniosku o konto.

źródło: gazeta.pl
Od razu ważna uwaga - jeden profil umożliwia założenie tylko jednego konta z premią. Jeśli ktoś znajomy /z rodziny chce także skorzystać z promocji, konieczne będzie założenie kolejnego profilu konkursowego.

Kolejnym warunkiem będzie wykonie transakcji bezgotówkowych kartą do konta na łączną kwotę min 150 zł. Transakcje muszą być rozliczone do 10 grudnia 2014 r.

Jeśli spełnimy te warunki, to organizator powiadomi nas mailowo do 23 grudnia 2014 o przyznaniu nagrody. Będziemy mieli czas do 27 grudnia 2014 na ponowne zalogowanie się na stronie konkursowej i uzupełnienie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Ponieważ pieniądze będą przekazywane na iKonto BNP Paribas - konto musimy mieć wtedy aktywne. Kasa ma zostać przelana do 31 grudnia 2014 r. Później możemy konto zamknąć, lub trzymać je dalej jeśli jeśli nam się spodoba.

Moim zdaniem termin wysyłania powiadomień i czasu na wypełnienie danych jest kiepsko dobrany - to święta czas wyjazdów, pewnie część osób rzadziej sprawdza pocztę.


iKonto procedura zakładania rachunku


Konto osobistych trochę mam. Muszę przyznać, że procedura nie jest intuicyjna i czas trwania całego procesu (online) do aktywowania konta jest strasznie długi. Odsyłam dlatego do wcześniejszego wpisu gdzie zamieściłam step by step, żebyście zobaczyli jak to będzie wyglądać.
Dość istotna rzecz - podczas zakładania rachunku zaznaczcie zgodę na e-korespondencję, bez tego obciążą Was kosztami wyciągów papierowych.


3% zwrotu za płatności PayU


Oprócz promocji z premią 70 zł przy iKoncie obowiązuje standardowa oferta ze zwrotem  3% za płatności online kartą debetową do konta wykonywane za pośrednictwem PayU (sprawdź listę sklepów). Wprowadzone zostały limity money back - miesięcznie maksymalnie 50 zł a w ciągu roku kalendarzowego maksymalnie 600 zł.
Żeby móc skorzystać ze zwrotu, nasze konto musi być zasilane kwotą min 1000 zł miesięcznie (nie musi być to wynagrodzenie)

Ile kosztuje iKonto


Podstawowe opłaty przestawiają się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł (nie musi być to wynagrodzenie). W przeciwnym razie miesięczna opłata 9 zł.
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 zł lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas bez ograniczeń i pierwsze 4 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, każda kolejna 3 zł.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

Załóż konto i odbierz 70 zł premii >>

Regulamin promocji

10 komentarzy:

 1. BNP oraz Getin Bank miały problem z zaliczeniem ostatnich stress-testów...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze na tablet czekam....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też :) ale w tym przypadku regulamin był pisany nie przez BNP ale przez Agorę i mam nadzieję, że takich problemów jak przy tamtej promocji już nie będzie

   Usuń
 3. 70 zł za założenie konta nie robi wrażenia, ale fakt warunki pozwalają dość łatwo zgarnąć kasę i zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
 4. A zamknięcie konta tylko w oddziale czy można online lub w formie listu poleconego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w oddziale lub listownie. Nie ma możliwości złożenia dyspozycji online/przez telefon

   Usuń
 5. W TOiP jest info, że opłatę 6 zł można ominąć tylko w przypadku nie korzystania z MoneyBacku, jeśli się korzysta to opłata 6 zł jest zawsze naliczana, czyli po zakupach przez PayU za 200 zł jesteśmy dopiero na zero z opłatą a później dopiero zaczyna się zarabiać na MoneyBacku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. opłata dotyczy tylko dobrego konta w innych wariantach niż iKonto. Patrz się na stronę 5 TOiP

   Usuń
 6. Witam,
  Czy jest jakiś okres przez jaki trzeba mieć konto w ramach tej promocji aby nie zwracać bonusu finansowego?
  Nie mogę się tego doszukać w regulaminie a na infolinii informują o 12 m-cach.
  Dziękuję z góry za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12 miesięcy to dla promocji z Tabletem.
   Tutaj myślę, że nie ma tego warunku. Zresztą w regulaminie nie ma zapisów o konieczności trzymania konta. Logika nakazuje że konto można zamknąć jak tylko wpłynie bonus na nasze konto.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...