środa, 15 października 2014

Open Finance: Konto Kibica z bonami 2 x100 zł

źródło: open.pl
Ostatnie dni przyniosły kibicom piłki nożnej sporo emocji. Wszędzie są wiadomości poświęcone wynikom (zadziwiająco dobrym) naszej reprezentacji. Przy okazji tego szumu przypomniałam sobie, że w ofercie Open Finance jest produkt - Konto Kibica.

Aktualnie Konto Kibica to odmiana Konta Wyjątkowego. O tyle warta wzmianki, że oprócz karty z logo Legii możemy otrzymać bony do wykorzystania w sklepie klubu.

Zasady promocji


Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie są i nie były posiadaczami ROR z oferty
Openonline od 1 czerwca 2013 r. Osoby które skorzystają z promocji i założą Konto Wyjątkowe będą mogły dostać dwa bony po 100 zł.
Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonywanie w miesiacu min 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz utrzymywanie rachunku osobistego przez 24 miesiące.

Pierwszy bon na 100 zł dostaniemy już za samo założenie Konta Kibica. Po 12 miesiącach bank przeanalizuje na ile byliśmy aktywnymi klientami. Jeśli w ciągu ostatniego roku minimum w 10 miesiącach spełniliśmy warunek dokonania co najmniej 5 płatności kartą, dostaniemy kolejny bon na 100 zł.

Bony można przeznaczyć na zakup biletów czy też gadżetów.

Ile Kosztuje Konto Kibica


Standardowa opłata za konto wynosi 9,99 zł miesięcznie. Jeśli jednak w miesiacu wykonami min 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową (lub płatności za pomocą aplikacji iKasa) opłata nie zostanie pobrana.

Wypowiedzenie umowy rachunku przed upływem 24 miesięcy będzie wiązało się z koniecznością zwrotu części wartości nagrody. Wyliczenie kary:
- jeśli orzynaliśmy tylko jeden bon:  mnożymy 100 zł razy 1/12 razy liczbę miesięcy jaka brakuje do pełnych 24 miesięcy
- jeśli orzynaliśmy dwa bony:  mnożymy 200 zł razy 1/24 razy liczbę miesięcy jaka brakuje do pełnych 24 miesięcy

Załóż Konto Kibica >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

1 komentarz:

  1. Są lesze promocje - wciąż można dostać 100 zł za założenie konta Inteligo z polecenia - wystarczy wydać kartą do konta 200 zł (może być nieograniczona liczba transakcji) Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i otrzymać kod polecający
    to piszcie na browneyes205@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...