środa, 8 października 2014

neoBank: energo Lokata Jesienna Atrakcja 4,2%

źródło: neobank.pl
Dziś RPP podjęła decyzję dotyczącą obniżki stóp procentowych o 0,5 p.p. Osoby spłacające kredyty ucieszył ten news. Natomiast osoby które mają wolne środki są mniej zadowolone, bo decyzja ta oznacza także obniżenie oprocentowania lokat.

Dlatego warto wykorzystać okazję, że do 13 października w neoBANKu jest całkiem fajna oferta depozytów - "energoLokata Jesienna atrakcja 4,2%"


Oferta skierowana jest do nowych klientów banku

Główne parametry lokaty:

  • okres lokaty - 3 miesiące
  • kwota lokaty - min 1000 zł
  • dowolna liczba lokat
  • maksymalna kwota wszystkich lokat -  1 mln. zł
  • oprocentowanie stałe 4,2% w skali roku
  • lokata jest prowadzona w ramach konta osobistego lub rachunku technicznego
"Rachunek techniczny obsługiwany jest wyłącznie za pośrednictwem Oddziału onLINE. Funkcjonalność Rachunku jest ograniczona do otwierania lokat internetowych po uprzednim przelaniu środków oraz do możliwości wykonania przelewu środków pochodzących z zakończonej lokaty"
Jeśli nie chcemy zakładać kolejnego konta, rachunek techniczny nam w zupełności wystarczy do obsługi lokaty. Rachunek techniczny prowadzony jest bezpłatnie. Koszt przelewu do innego banku (w Polsce) + potwierdzenia sms to 60 gr (40 gr za przelew + 20 gr za sms). Pełna tabela opłat i prowizji dla tego rachunku znajduje się pod tym adresem.

Jak założyć lokatę


energo Lokata Jesienna Atrakcja jest lokatą z serii "na start". Najpierw trzeba założyć konto osobiste lub rachunek techniczny, zasilić je pieniędzmi oraz z poziomu bankowości elektronicznej należy założyć lokaty. Lokatę powitalną można założyć przez 85 dni od zawarcia umowy konta/rachunku technicznego. Oczywiście wątpię, żeby oferta została przedłużona z tym samym oprocentowaniem.

Środki na lokacie objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Załóż energoLokatę Jesienna atrakcja>>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...