wtorek, 14 października 2014

mBank: 8% na karcie kredytowej

źródło: mbank.pl
mBank od kilku dni ma promocję kart kredytowych. Niestety nie jest to promocja z moneyback. mBank postanowił obniżyć oprocentowanie na karcie kredytowej do 8% w skali roku.
Po ostatniej zmianie stóp procentowych maksymalne oprocentowanie kredytu na karcie nie może przekraczać 12 %.

Do tej pory banki proponowały niższe oprocentowanie tylko dla kart prestiżowych lub dla przenoszonego z innego banku zadłużenia na karcie.

Karta dobrze rokująca


Promocją objęte są karty karty kredytowe mBanku: MasterCard Standard, Visa Classic, Visa Premium oraz karty kredytowe dawnego MultiBanku: MasterCard Standard, Visa Credit, Visa Gold, MasterCard Gold.

Osoby które korzystając z aktualnej promocji założą jedną w wymienionych kart będą miał zapewnione do 31 marca 2015 r oprocentowanie kredytu na karcie w wysokości 8% w skali roku. Takie oprocentowanie będzie również obowiązywać, jeśli zdecydujemy się na przelew pieniędzy z rachunku karty na inny rachunek i rozłożenie zadłużenia na raty (minimum 3 raty, maksymalnie 60). Od tej operacji bank nie pobierze prowizji.
Oznacza to, że możemy mieć bardzo tanią pożyczkę  - tańszą niż standardowa oferta kredytów gotówkowych, gdzie dodatkowo płacimy prowizję lub bardzo wysokie ubezpieczenia kredytu.

Warto zwrócić uwagę, że tylko w pierwszym roku nie zapłacimy za korzystanie z karty. Na zwolnienie z kolejnych opłat rocznych będziemy musieli sobie zasłużyć. W zależności od karty będzie to wykonanie określonej liczby płatności kartą lub wydanie bezgotówkowo kartą ustalonej kwoty.

Oferta mBanku jest całkiem OK - pod warunkiem, że chcemy planujemy korzystać z kredytu na karcie. Ja jednak preferuję korzystanie z kredytu 0 % - tzn płacimy kartą i spłacamy całość zadłużenia w terminie wyznaczonym przez bank.


Parametry promocji:
 • 8% oprocentowanie nominalne w skali roku do 31.03.2015 r.
 • 0 zł za wydanie karty kredytowej
 • 0 zł za korzystanie z karty przez pierwszy rok
 • 0 % prowizji za przelew szybkiej gotówki z limitu karty z oprocentowaniem 8% w skali roku do 31.03.2015 r.

Promocja potrwa do 30 listopada 2014 r.

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. kiedyś dawali Kindla do karty kredytowej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedyś w mBanku oprocentowanie eMax plus wynosiło kilkanaście procent :) czasy się zmieniają...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...