wtorek, 21 października 2014

Lions Bank: Lokata PRESTIGE

źródło: lionsbank.pl
Tym razem coś dla osób z większą kasą.
W Lions Banku (oddział Idea Banku przeznaczony do obsługi klientów zamożnych) dostępna jest Lokata Prestige, której oprocentowane wynosi od 4,0 do 4,1%. Lokata jest zakładana na krótki okres - 4 miesiące. Zaletą oferty jest brak górnego limitu lokaty, wadą jest dolny limit - wynoszący 100 000 zł.

Lokatę Prestige, zgodnie z informacją z infolinii banku, mogą założyć także osoby której już są klientami Lion Banku/Idea Banku. Jest to o tyle istotne, że Lions Bank oferuje lokatę na start - lokatę Bonjour od której warto zacząć przygodę z Lions Bankiem.


Parametry lokaty


  • oprocentowanie od 4,0% - 4,1%
    • dla kwoty lokaty w przedziale od 100 000 do 499 999,99 zł oprocentowanie wynosi 4,0% w skali roku gdy wybierzemy wersję nieodnawialną lokaty;  4,05% dla wersji odnawialnej
    • dla kwoty lokaty od  500 000 zł oprocentowanie wynosi 4,05% w skali roku gdy wybierzemy wersję nieodnawialną lokaty;  4,1% dla wersji odnawialnej
  • kapitalizacja odsetek na koniec trwania lokaty
  • okres lokaty - 4  miesiące
  • minimalna kwota lokaty -  100 000 zł
  • maksymalna kwota lokaty - brak ograniczeń

Swoją drogą, bank ma ciekawą taktykę komutowania cech produktu, bo na stronie jest wielkie "od 4,05%" a na dole, drobnym druczkiem info, że jednak "od 4%".
źródło: lionsbank.pl
"Lokata PRESTIGE (dalej Lokata) zakładana na Okres umowny wynoszący 4 miesiące, z oprocentowaniem stałym w wysokości od 4,05% w skali roku w wariancie odnawialnym lub od 4% w skali roku w wariancie nieodnawialnym z kapitalizacją odsetek na koniec Okresu Umownego. Oprocentowanie jest uzależnione od wysokości zdeponowanej kwoty na rachunku Lokaty oraz w zależności od wariantu wybranego przez Klienta podczas składania Wniosku. Odsetki od Lokaty kapitalizowane są na koniec Okresu umownego. W przypadku Lokaty odnawialnej po upływie Okresu Umownego Lokata jest odnawiana na kolejny Okres Umowny. W takim wypadku po upływie Okresu Umownego środki oprocentowane zostaną a zasadach właściwych dla Lokaty Bon Appetit. Maksymalne oprocentowanie Lokaty wynosi 4,10% dla Lokaty odnawialnej bądź 4,05% dla Lokaty nieodnawialnej, w przypadku zdeponowania na Lokacie kwoty powyżej 500 000 zł. Minimalna kwota Lokaty to 100 000 zł. Szczegóły w Regulaminie terminowej lokaty oszczędnościowej Lokata PRESTIGE, dostępnym na stronie www.lionsbank.pl oraz w placówkach Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie."

Skontaktują się z doradcą >>

Regulamin lokaty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...