wtorek, 27 stycznia 2015

BGŻ Optima: Bez zmian - 3% na oszczędnościowym

źródło: bgzoptima.pl
BGŻ Optima zachował się zgodnie ze starym schematem. Zaraz po zakończeniu ostatniej promocji, pojawiła się kolejna. Zasada jak zawsze ta sama, kto pamiętał żeby wyczyścić konto do 0 zł, ten znów ma promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku dla nowych środków. Można więc wracać z "nową" kasą do BGŻ Optima.Konto oszczędnościowe 3%


Oprocentowaniem 3% w skali roku objęte są tylko nowe środki* (nadwyżka ponad stan na 26 stycznia  2015r). Górny limit dla promocyjnego oprocentowania to 100 000 zł.
Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do 26 marca 2015r. Warto ustawić sobie w kalendarzu przypomnienie o przetransferowaniu na chwilę pieniędzy, być może znów bank postanowi przedłużyć promocję na nowe środki.

*Przez Nowe Środki rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym Rachunku Głównego, w kwocie nie większej niż Zwiększenie Salda Początkowego i nie większej niż 100 000 zł, wg stanu na koniec każdego dnia w okresie promocji (od 27 stycznia 2015 do 26 marca 2015), gdzie:
- przez Saldo Początkowe Rachunku Głównego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym, wg stanu na koniec dnia 26 stycznia 2015 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 26 stycznia 2015 r. - wartość 0,00 zł;
- przez Zwiększenie Salda Początkowego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym (tj. wartością środków pieniężnych zgromadzonych na tych rachunkach wg stanu na koniec

dnia 26 stycznia 2015 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 26 stycznia 2015 r. - wartością 0,00 zł) wg stanu na koniec każdego dnia w „Okresie Promocji”.

 

Dlaczego warto mieć konto w BGŻ Optima


Konto w BGŻ Optima moim zdaniem jest od dłuższego czasu najlepszym kontem oszczędnościowym na rynku. BGŻ chwali się, że wygrało już 70 razy ich konto znalazło się na podium. Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Pakiet konto + lokata zakładamy online, umowę "podpisujemy" smsem (wpisujemy  kod autoryzacyjny), swoją tożsamość natomiast potwierdzamy dokonując przelewu z innego banku.

źródło: bgzoptima.pl


Jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, najlepiej je założyć równocześnie z lokatą bezkarną.
Lokata Bezkarna jest typową lokatą na start. Można założyć ją tylko raz. W tym celu należy wypełnić specjalną wersję wniosku o konto wraz z lokatą (jeśli BGŻ nic nie zmienił w bankowości internetowej, to nawet jak jesteśmy nowym klientem a nie wypełniliśmy wniosku o konto + lokatę, a tylko o konto to straciliśmy szansę na założenie Lokaty Bezkarnej).

Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

  • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
  • stałe oprocentowanie 4% w skali roku;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty – 1000 zł, 
  • maks. kwota lokaty – 20 000 zł;

załóż Konto Oszczędnościowe wraz z Lokatą Bezkarną >>

1 komentarz:

  1. świetna sprawa z tymi starymi-nowymi środkami :) pierwszy raz tak zrobiłem i jutro wracam z kasą do Optimy skoro znowu jest 3%

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...