środa, 26 listopada 2014

BGŻ Optima: 3% na koncie oszczędnościowym

źródło: bgzoptima.pl
Zgodnie z przewidywaniem, spadło oprocentowanie konta oszczędnościowego w BGŻ Optima. Szczęśliwe te osoby, które pamiętały o przelaniu na chwilę pieniędzy na inne konto, tak aby to co stare wróciło do BGŻ jako nowe :)

Nowe środki objęte są stawką 3% w skali roku. Tym razem bank BGŻ zmniejszył maksymalny limit kwoty objętej promocyjnym oprocentowaniem do maksymalnie 100 000 zł.

Konto oszczędnościowe 3%


Oprocentowaniem 3% w skali roku objęte są tylko nowe środki (nadwyżka ponad stan na 25 listopada 2014r). "Stare" środki oraz nadwyżka ponad 100 000 zł objęte są stawką 2,5% w skali roku.
Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do 26 stycznia 2014 r. Warto ustawić sobie w kalendarzu przypomnienie o przetransferowaniu na chwilę pieniędzy, być może znów bank postanowi przedłużyć promocję na nowe środki.

*Przez Nowe Środki rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym stanowiących nadwyżkę nad saldem początkowym (tj. saldem wg stanu na koniec dnia 25 listopada 2014 r , a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po tej dacie – 0zł) wg stanu na koniec każdego dnia promocji ( w okresie od 26 listopada 2014 r do 26 stycznia 2015 r.) w kwocie nie większej niż 100 000 zł.
 

Konto w BGŻ Optima moim zdaniem jest od dłuższego czasu najlepszym kontem oszczędnościowym na rynku. Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Pakiet konto + lokata zakładamy online, umowę "podpisujemy" smsem (wpisujemy  kod autoryzacyjny), swoją tożsamość natomiast potwierdzamy dokonując przelewu z innego banku.

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, najlepiej je założyć równocześnie z lokatą bezkarną.

Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

  • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
  • stałe oprocentowanie 4% w skali roku;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty – 1000 zł, 
  • maks. kwota lokaty – 20 000 zł;

załóż Konto Oszczędnościowe wraz z Lokatą Bezkarną >>

Tabela oprocentowania rachunków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...