poniedziałek, 3 listopada 2014

Inteligo: Zrób sobie świąteczny prezent

źródło: inteligo.pl
Dziś rozpoczęła się kolejna edycja konkursu "Kindle łączy tytuły dla Inteligo". Porównując do sierpniowej edycji konkursu - nie ma różnicy w zasadach promocji. Zmianie uległy za to nagrody - w tej edycji będą to czytniki Kindle 6, ale będzie ich o prawie 100 sztuk mniej niż ostatnio.
Największą wadą promocji, jest sposób rozdawania nagród - niestety jest to konkurs więc zakładając konto nie mamy pewności że czytnik dostaniemy. (Tu miała być złośliwość pod adresem BNP, ale tylko zalinkuję do wpisu o promocji z tabletem). No dobra, ale Inteligo wprost mówi ile tych czytników będzie i jak ma zamiar je przydzielać


Zasady promocji


Żeby wziąć udział w konkursie należy w okresie trwania promocji (03.11.2014 - 08.12.2014) założyć konto Inteligo. W konkursie mogą wziąć osoby które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały takiego konta (oraz nie mają aktualnie konta Inteligo ani nawet nie mają wniosku czekającego na rozpatrzenie).
Składając wniosek o konto, tradycyjnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Wypełniając wniosek należy zaznaczyć, że chce się otrzymać kartę do konta  Inteligo MasterCard PayPass.
W okresie trwania promocji czyli do 3 listopada do 8 grudnia 2014 r należy wysłać zgłoszenie konkursowe.

Nagrody


W konkursie przewidziano w sumie 1276 nagrody:
 • 1066 kwartalnych e-wydania czasopism (do wyboru: Forum, Newsweek, Polityka, Forbes)
 • 210 czytników Kindle 6, wartość czytnika zgodnie z regulaminem to 350,50zł
Można dostać po maksymalnie jednej prenumeracie i jednym czytniku.

Prenumeraty


Trafią do pierwszych 1066 osób które założą konta, zarejestrują się w konkursie oraz dokonają min. 5 transakcji kartą do konta na łączną kwotę 300 zł. Nagrody te zostaną wysłane w okresie 06.12 - 31.12.2014 r jako kody dostępowe na adres email .

Zgodnie z definicją banku:
Przez transakcje, o których mowa w ust. 4.1 powyżej rozumie się transakcje w złotych polskich, bezgotówkowe, dokonane w punktach handlowych i usługowych znajdujących się na całym obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, z wyłączeniem Internetu, rozliczone w Okresie Trwania Konkursu. (dalej: „ Transakcje”). 
Za Transakcje nie będą uważane transakcje dokonane za pośrednictwem Internetu, uznanie na kartę, anulowane, odrzucone przez Bank oraz dokonywane za pośrednictwem bankomatów.

Czytniki 


Zostaną rozdane wśród osób które wyślą najbardziej kreatywne rozwiązanie zadania konkursowego. Wyniki zostaną ogłoszone do 19 grudnia 2014.

Zadanie konkursowe


Polegającego ono na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek (bądź części tytułów) w jeden nowy tytuł. Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości własnej osoby biorącej udział w konkursie. Zaproponowany nowy tytuł nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich.
Jeśli nasze hasło się spodoba, musimy liczyć się z niepłatnym przeniesieniem praw autorskich.


Podstawowe opłaty za konto Inteligo


Opłaty za konto dla klientów indywidualnych przedstawiają się następująco:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą od 100 zł (w przeciwnym wypadku opłata 4 zł)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK i Nordea Bank Polska

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

2 komentarze:

 1. w ostatniej edycji rozdali znacznie mniej nagród niż było przewidzianych:
  http://inteligo.pl/aktualnosci/promocje/rozstrzygniecie-konkursu-kindle-laczy-tytuly-dla-inteligo/ pytanie tylko, czy dlatego że było takie małe zainteresowanie konkursem, czy też "wypociny konkursowiczów" były tak kiepskie że komisja je odrzuciła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyby to był BNP to hasło "zrób sobie prezent na święta" mogłoby oznaczać, że chodzi o Wielkanoc :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...