środa, 5 listopada 2014

Meritum Bank: Energia na przyszłość

źródło: meritumbank.pl
Zdarzyło się Wam, że telefon rozładował się w najmniej odpowiednim momencie, a nie mieliście jak go podładować?
Jeśli tak, to może zainteresować Was najnowsza kampania Meritum Banku. W ramach promocji bank chce nas przekonać do odkładania pieniędzy, tak abyśmy w przyszłości mieli nieznośność finansową. W kampanii pojawia się analogia do Power Banku - urządzenia pozwalającego magazynować energię, która możemy wykorzystać np do podładowania telefonu, tabletu czy też innych urządzeń. Właśnie Power Bank dostaniemy od Meritum za spotkanie z doradcą.


Kilka dni temu dostałam od Meritum Banku list z informacją, że będzie się ze mną kontaktował doradca.


Do tej pory Meritum Bank zachęcał mnie do spotkania z doradcą Expandera, teraz ma być to doradca banku. Power Bank ma być rozdawany za samo odbycie spotkania. Oczywiście mam świadomość, że będę zachęcana do skorzystania z produktów dzięki którym bank będzie mógł na mnie zarobić
Na szczęście nie musimy zdecydować się na skorzystanie z takich produktów.

Umówiłam się na spotkanie. Power Bank i tak chciałam kupić, więc potraktuję to trochę jako gratis za sprzedanie swoich danych osobowych, które Meritum Bank i tak ma (bo często zakładam tam lokaty).

Jak już będę po spotkaniu to zrobię update wpisu.

4 komentarze:

 1. też dostałam taki list i czekam na telefon z banku. Swoją drogą ciekawe na jakiej podstawie wybierają klientów. Mój mąż też ma lokaty w Meritum a przesyłki nie dostał

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż. Meritum to jeden z najsensowniejszych banków w Polsce, z najlepszą ofertą razem z Bankiem Smart. Szkoda, że na sprzedaż. Oby transakcja się nie udała Aliorowi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny ten gadżet. Ciekawe czy też mnie zaproszą na spotkanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłem na spotkaniu a nie dostałem tego gadżetu?? Czy przysyłają to pocztą?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...