wtorek, 25 listopada 2014

Pekao SA: 20% zwrotu w sklepach Biedronka

źródło: pekao.com.pl
Bank Pekao SA oprócz specjalnej pożyczki na zakupy w sklepach Biedronka, wprowadził promocję konta ze zwrotem 20% wartości zakupów. Przed świętami na zakupy spożywcze wydajemy więcej, ale przed połakomieniem się na zwrot warto przyjrzeć się szczegółom oferty.

Eurokonto mobilne z 20% zwrotuNie da się zbyt wiele wycisnąć z tej promocji. Przede wszystkim, promocja skierowana jest do nowych klientów banku (w skrócie osób, które nie mają konta osobistego), choć Pekao tak uszczegółowił zapis:
 • nie posiadała nr CIS (numer widoczny w umowach z Bankiem, podawany przy logowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Pekao24, dostępny w każdym Oddziale Banku), lub
 • posiadała „pusty” CIS tzn. była kiedyś klientem Banku, a w dniu rozpoczęcia okresu Promocji nie była związana z Bankiem umową o żaden produkt Banku lub posiada w Banku rachunek bankowy o statusie „uśpiony” lub
 • była związana z Bankiem umową o produkty inne niż rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (typu Eurokonto)
Żeby skorzystać z oferty niezbędne będzie udanie się do placówki banku w celu założenia Eurokonta mobilnego - no tak konto mobilne wymaga od nas mobilności w starym stylu;)
W placówce dostany kupon uprawniający do skorzystania z oferty, będziemy musieli też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.

Mamy mało czasu żeby przystąpić do promocji (maksymalnie do 24 grudnia lub do wyczerpania puli nagród wynoszącej 1 mln złotych). Jeśli ktoś chce z niej skorzystać musi się spieszyć, bo trzeba jeszcze będzie płacić kartą.
Niestety zwrot jaki możemy otrzymać jest bardzo niski. Bo 20% zwrotu brzmi pięknie, gorzej to wygląda gdy okazuje się że 20% ale nie więcej niż 50 zł i to wcale nie chodzi o wysokość miesięczną zwrotu ale to cały zarobek. Żeby transakcja kwalifikowała się do naliczenia zwrotu, jej minimalna kwota musi wynieść 50 zł, płatność musi nastąpić do 24 grudnia 2014 r oraz transakcja (bądź transakcje) muszą być wykonane w sklepach sieci Biedronka.

Łatwo obliczyć, że maksymalny zwrot dostaniemy wydając 250 zł.

źródło: pekao.com.pl

Przy tej okazji trudno nie wspomnieć o opłatach za konto. Eurokonto mobilne może nas kosztować nawet 5,99 zł miesięcznie (przy braku regularnych wpływów na kwotę min 500 zł) a karta do konta 3,99 zł miesięcznie (jeśli nie zrobimy kartą min 5 transakcji bezgotówkowych).

W regulaminie nie na zapisów o "lojalkach" więc po zgarnięciu premii konto można zamknąć. Jednak przede wszystkim należny się zastanowić czy chce nam się bawić w tę promocję.

Regulamin promocji
TOiP

2 komentarze:

 1. A taki świetny miał być deal z biedronką na płatność telefonem... Pewnie od wprowadzenia płatności kartą są w d... z liczbą transakcji. Ja ani razu nie widziałem żeby ktoś tam płacił telefonem

  OdpowiedzUsuń
 2. "W regulaminie nie na zapisów o "lojalkach" więc po zgarnięciu premii konto można zamknąć"- otóż NIE MOŻESZ bo zamknięcie konta w ciągu 90 dni od jego otwarcia skutkuje naliczeniem opłaty 35 zł.
  To ważny zapis i taka informacja powinna być w opisie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...