czwartek, 6 listopada 2014

Citi Bank: Karta kredytowa + Samsung Galaxy Tab 3

źródło: citibank.pl
Citi Bank stwierdził że "Dla Citi Handlowy Święta zaczynają się wcześniej!" i postanowił rozdać 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110.
Tym razem promocja nie jest prowadzona w serwisach zakupów grupowych ale oferta jest dostępna bezpośrednio na stronie Banku. Myślę, że warunki promocji są dość łatwe do spełnienia, jednak należy się spieszyć. Nagrody otrzymają osoby, które jaki pierwsze spełnią warunki promocji.Kto może skorzystać z promocji


Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2012 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł

To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Przede wszystkim należy wysłać formularz kontaktowy. Na jego wypełnienie mamy czas do 30 listopada 2014 r, ale im później go wypełnimy tym nasze szanse na otrzymanie tabletu będą mniejsze.

Możemy wnioskować o jedną z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

źródło: citibank.pl

Co zrobić żeby dostać tablet


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy się spieszyć - nagroda nie jest przeznaczona dla wszystkich :) Bank przewidział 3000 tabletów, więc otrzymają je te osoby które pierwsze spełnią warunki określone w regulaminie (wymienione wyżej) oraz dodatkowe:

 • dokonają bezgotówkowych transakcji, na łączną kwotę min. 750 zł nowo wydaną Kartą do 22 grudnia 2014 r
 • do 22 grudnia zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą smartfona do CitiMobile
 • w dniu przyznania nagrody należy dalej być posiadaczem Karty

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

O tym czy dostaliśmy tablet, bank poinformuje nas mailem między 22 grudnia a 28 grudnia 2014r. Nagrody zostaną wysłane do 31 stycznia 2015 r.

Złóż wniosek o kartę >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

3 komentarze:

 1. ciekawe czy jeszcze jest ktoś, to nie wziął karty z tabletem jak były na gruponie

  OdpowiedzUsuń
 2. prawdopodobnie kartę z tabletem można połączyć z programem poleceń w Citi - mamy wtedy tableta i premię za kartę dla polecającego i poleconego. Czy ktoś już to przerabiał?

  OdpowiedzUsuń
 3. warunki nie są trudne do spełniania, a że święta idą to łatwiej wydać szybko taką kasę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...