czwartek, 13 listopada 2014

Credit Agricole: Płać kartą i wygrywaj

źródło: credit-agricole.pl
Credit Agricole zachęca swoich klientów do częstego płacenia kartą. W najnowszym konkursie jest do rozdania 40 nagród i to całkiem fajnych (iPhony, iPady, iPody). Dodatkowo przewidziane są nagrody pieniężne od 1000 zł do 15 000zł.
Konkurs przeznaczony jest niestety tylko dla posiadaczy kredytówek wydanych przez CA, ale jeśli mamy taką kartę to warto spróbować swoich sił w zabawie.


Gadżety Apple


Konkursem objęte są następujące karty kredytowe Credit Agricole: Visa Gold, Silver, Standard, Maxima, E.Leclerc i Castorama oraz MasterCard Gold, Silver, Standard i Alsolia.

W konkursie biorą udział wszystkie transakcje wykonane kartą kredytową w sklepach, przez Internet, a także wypłaty gotówki z bankomatów dokonane pomiędzy 3 listopada 2014 r. a 1 lutego 2015 r.
Nie polecam wypłat gotówki z bankomatu, taka operacja np dla katy Visa Silver wynosi 3,5% kwoty wypłaty ale min. 10 zł. Ponadto przy wypłacie gotówki z bankomatu od razu naliczane są odsetki (brak jest tzw grace period).

W każdym tygodniu osoby które były wykonały najwięcej transakcji dostaną nagrody. Żeby transakcja była brana pod uwagę, jej minimalna wartość musi wynosić min 20 zł.
W pierwszych trzech tygodniach nagrody trafią do najbardziej aktywnych 3 osób, w ostatnim tygodniu konkursu do 4 osób.

Nagrody będą następujące:
  • w listopadzie -  iPhone 5S,
  • w grudniu - iPod touch,
  • w styczniu -  iPad mini
Jeśli chcemy wziąć udział w konkursie to należy zgłosić swój udział. Można to zrobić np wypełniając formularz na stronie banku.

Nagrody pieniężne dla kreatywnych


Wśród osób które zarejestrują się w konkursie, oraz w trakcie trwania konkursu zrobią transakcje na kwotę min 1000 zostaną wybrane osoby które udzielą najciekawszych i najatrakcyjniejszych odpowiedzi na pytanie konkursowe "Jaki jest Twój przepis na udane zakupy?".
Komisja nagrodzi 10 najlepszych odpowiedzi. Nagrodami w tej części konkursu są:
  • za I miejsce - 15 000 zł
  • za II miejsce - 10 000 zł
  • za III miejsce - 5 000 zł
  • miejsca IV-X nagroda po 1000 zł
Powodzenia!

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...