czwartek, 27 listopada 2014

Carrefour: Oddajemy kasę za zakupy

źródło: carrefour.pl
Wpis z cyklu: robimy zakupy taniej ;)

Na początku listopada MasterCard prowadził wraz ze sklepami Carrefour promocję w której można było dostać kupony rabatowe. Niestety promocją objęte były tylko wybrane karty z tym znakiem. Promocja, która będzie trwała w weekend 29-30 listopada jest o tyle lepsza, że mogą wziąć w niej udział wszyscy.


Szalony weekend - do 10% rabatu na zakupy


Zasady promocji są dość proste. W weekend 29-30 listopada robimy zakupy Carrefour na kwotę min 100 zł i dostajemy e-bony rabatowe. Maksymalna wartość e-bonu to 30 zł. Bony można realizować do 24 grudnia 2014 r.

źródło: carrefour.pl
Jednego dnia możemy dostać 1 kupon rabatowy.

Wyłączenia Nie wszystkie produkty będą brane pod uwagę przy obliczaniu ile wydaliśmy w sklepie. Z promocji wyłączone są wydatki poniesione na:
  • paliwa
  • papierosy
  • doładowania telefonów pre-paid
  • płatności dokonywane w ramach programu "Moje Rachunki"
  • alkohol i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa)
  •  preparaty do początkowego żywienia niemowląt
Bony należą się tylko za zakupy w zapłacone w linii kas. Za zakupy które opłacamy w "kasach peryferyjnych" (RTV/AGD, Gorący Punkt oraz Perfumeria) nie dostaniemy bonów.


W regulaminie jest zapis "Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, przeprowadzanymi lokalnie i centralnie (ogólnopolskie akcje) w Placówkach"

Ciekawe czy to wyłączenie dotyczy także zwrotu za płatności dokonane kartą kredytową  Millennium Impresja.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...